NetEase a Landfall Games sa dali do kopy aby vytvorili akčnú hru Stick Fight: The Game, ktorá práve vyšla na mobily. Hra je vylepšením počítačového titulu z roku 2017.

Stick Fight: The Game je bojovka s obľúbenými stickman postavami. Hrať môžete spolu s ďalšími 3 kamarátmi lokálne alebo online proti náhodným hráčom. V hre nejde len o zbesilé ťukanie náhodných kláves ale musíte aj rozmýšľať.

Tak napríklad sa oproti vám rozbehne obrovská guľa a vy musíte premýšľať, či pôjdete zobrať zbraň alebo sa pred ňou schováte. Pri tom si musíte zobrať, že ak váš nepriateľ zoberie zbraň, tak vás zabije. Naopak ak sa neschováte, tak vás zabije guľa.

Čo sa týka zbraní, tak tu nechýba rôznorodosť a nájdete tu všetko od klasických samopalov a pištolí až po meče zo Star wars alebo bazooku, ktorá strieľa hady. Vy tak môžete naporciovať svojho nepriateľa na množstvo spôsobov. Lenže mierenie v tejto hre je viac než chaotické, a aj keď máte zbraň, tak väčšinu svojho zásobníka netrafíte.

Rôznorodosť nájdete aj pri mapách, kde v hre ich je viac než 100. Lenže hra je na Steame už rok a vývojári k nej pribalili level editor. K 100 mapám si tak môžete stiahnuť 23 000 máp, ktoré sú vytvorené komunitou. Museli by ste hrať stovky hodín aby ste vyskúšali aspoň polovicu máp.

Stick Fight: The Game získala na Steame 90% kladných hodnotení a k tomu predala viac než 2 miliónov kopiji. To vďaka svojmu typickému štýlu boja a čiernemu humoru. Hru si môžete stiahnuť na IOS a Android prostredníctvom tlačidiel dole.

Predchádzajúci článokAko a prečo aktivovať Spotify prémium na rok
Ďalší článokUž aj mobilný hráči sa dočkali nových DLC do Civilizácie 6
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na