V dnešnej dobe si môžete privyrobiť rôznymi spôsobmi a jedným z takýchto spôsobov sú aplikácie v mobile. Nečakajte že pomocou nich zarobíte milióny za jeden mesiac.

Takto to nefunguje ale na to aby vám zarobili nejaké tie eura navyše, ktoré potom môžete investovať do niečoho lepšieho, tak na toto sú skvele.

Foap

Foap je aplikácia, ktorá nieje pre všetkých, skôr pre tých, ktorý vedia dobre fotografovať. Ako prvé sa musíte zaregistrovať a potom môžete uploadovať vaše fotografie do aplikácie.

Je jedno čo fotíte stačí ak k tomu napíšete krátky popis a ak sa to nejakej spoločnosti zapáči, tak môžete získať nejaké tie peniaze. Asi najviac si zarobíte pomocou prémiových misii, kde dostanete za úlohu niečo nafotiť a najlepšia fotka vyhráva.

Napríklad mate odfotiť obľúbené miesto vášho oddychu, výslednú fotografiu potom zavesíte do súťaže a čakáte či ste sa neobjavili na prvých troch miestach. Foap je skvelá aplikácia hlavne pre fotografov, nielen že si tu môžu zarobiť ale tiež vám môžu ľudia ohodnotiť fotografie.

Make Money

Ďalšia skvelá aplikácia je Make Money, kde dostávate platené za hranie hier. Jasne že si nemôžete zahrať svoju obľúbenú hru a dostavať za to peniaze. To by sme tu boli milionári asi všetci, ale musíte si stiahnuť určitú hru ktorá je v ponuke.

Tak napríklad si stiahnete Rise of Kingdoms, kde vašou úlohou je prejsť tutorialom a keď ho prejdete dostanete odmenu. Môžete v hre pokračovať a ak dosiahnete level mesta 10, tak dostanete ešte väčšiu odmenu.

Dakedy stačí len ak hru nainštalujete ale pri takýchto situáciach nieje odmena nejaká veľká. Hier je na výber cela kopa a nájdete tam aj také čo vás bavia.

Tiež nemusíte zarábať len sťahovaním a hraním hier ale je tu možnosť pozrieť reklamu alebo vyplniť anketu. Ale tato aplikácia je hlavne skvelá kvôli zarábaniu hraním a ak vám tento spôsob vyhovuje neváhajte si ju stiahnuť.

Žltý melon

Asi jediná aplikácia v tomto zozname, ktorá vám dokáže zarobiť slušný balík peňazí. Jediné čo potrebujete je nejaký kapitál, pretože tuná budete požičiavať iným ľuďom.

Tuto vymoženosť mali prvej len banky ale vďaka Žltému melónu je to možné aj pre obyčajných ľudí. Podobných aplikácii nájdete viacej ale Žltý melón je najznámejšia na Slovensku.

Stačí vyplniť údaje a môžete začať požičiavať ostatným napríklad s úrokom 5%. Nemusíte sa báť, že požičiavanie takéhoto typu je nebezpečné, pretože peniaze sú rozdelené medzi viacerých ľudí.

MOBROG

Samotná aplikácia patrí k najznámejším aplikáciam pomocou ktorých si môžete zarobiť vyplňovaním rôznych ankiet. Najprv ale musíte prejsť trocha dlhším vyplňovaním, kde sa vás budu pýtať každý detail ale keď to vyplníte môžete začať zarábať.

Zarába sa jednoducho buď sa pozriete či sú nejaké ankety alebo vám MOBROG pošle upomienku že by chceli s vami urobiť anketu. Ale aj tak to nemáte iste, môže sa stať že vyplníte pár otázok a napíšu vám že nieste pre nich vhodný kandidát.

Zľavomat

Zľavomat nieje aplikácia, ktorá vám zarába peniaze ale skôr ich ušetrí. A tie peniaze, ktoré prostredníctvom Zľavomatu ušetríte môžete minúť na niečo dôležitejšie. Vďaka tejto aplikácii môžete ušetriť na čomkoľvek.

Chcete sa dobre najesť tak Zľavomat vám nájde skvelé reštaurácie a ešte ušetrite. Alebo radšej preferujete wellness pobyt v nejakom hoteli aj to je možné. Pokiaľ budete použivať Zľavomat, tak môžte skvelo ušetriť a tiež naberiete inšpiráciu na výlet.

Cashback App

Cashback je skvelá aplikácia, ktorá zapadne do vášho života. Vždy keď tuto aplikáciu použijete, tak dostanete par percent z nákupu naspäť. Ale toto neplatí pre všetky obchody ale aj tak tu je veľké množstvo obchodov a nech si už idete kúpiť čokoľvek väčšinou to tu nájdete.

Tak napríklad si idete kúpiť nejakú knihu z Martinusu, pomocou aplikácie dostanete späť až 10%. Aplikácia vám zobrazí, ktoré obchody v okolí pod ňu spadajú, takto aspoň viete ktoré predajne spolupracujú s touto aplikáciou.

Popri vrátenia peňazí môžete získať aj Shopping points za ktoré potom získate rôzne odmeny alebo zľavy v obchodoch. Tuto aplikáciu sa oplatiť mať vždy vo vrecku a po mesiaci používania budete prekvapení koľko ste dokázali ušetriť.

StepBet

Upozorňujem, že táto aplikácia nieje určená pre lenivcov, pretože ak sa vám nechce a nainštalujete si tuto aplikáciu, tak skôr stratíte ako získate. Ale zase vám môže pomôcť s vašou lenivosťou.

K tejto aplikácii si musíte nainštalovať aj druhu aplikáciu, ktorá meria vaše kroky, napríklad Google fit. Teraz si vyberiete rôznu stávku napríklad o 40€ , že od 1. Januára do 11. Februára každý deň spravíte 10 000 krokov.

Potom 4 dni v týždni musíte urobiť 10 000 krov a 2 dni trocha viac, napríklad 12 000 krokov a jeden deň máte voľný. Ak sa vám to podari splniť tak dostanete svoje peniaze plus tých ktorý svoju stávku prehrali.

Lenže škoda že táto aplikácia nepodporuje všetky fit aplikácie, napríklad ja mam náramok od Huawei a aplikáciu Huawei zdravie som tu nenašiel. Ale sú tu len 4 fit aplikácie s ktorými spolupracuje.

Lucky Day

Lucky Day je aplikácia, pri ktorej zarábate pomocou sledovania reklám a je to jediná aplikácia, ktorá cely system urobila aspoň trocha zábavným.

Peniaze získavate stieranim virtuálnych losov a šanca že vyhráte veľkú čiastku je mizivá ale aj tak je to o niečo zábavnejšie ako ostatné aplikácie s týmto systémom. Zapojiť sa môžete tiež do lotérie, kde mate možnosť vyhrať až 100 000$.

Zo stierania môžete vyhrať buď normálne peniaze alebo zlate mince čo je herná mena. Tuto hernú menu nemôžete premeniť na peniaze ale môžete si kúpiť rôzne lístky do súťaži, ktorá potom funguje ako tombola a víťaz môže získať napríklad večeru pre dvoch.

Záver

Ako ste si mohli všimnúť každá z týchto aplikácii ponúka inú cestu ako si môžete zarobiť. Síce pomocou týchto aplikácii nezarobíte milióny ale malé peniaze určite áno a niektoré vám môžu ušetriť. Pokojne mi môžete dole v komentári napísať akú ste vy aplikáciu použili.

No a za nahrabané peniaze môžete kúpiť svojim starým rodičom nový mobil alebo si môžete kúpiť nejaké veci v skvelej hororovej hre Horrofield.

Predchádzajúci článokPiatok 13-teho na mobil? Horrorfield [Recenzia]
Ďalší článok3 aplikácie na meranie alkoholu v krvi
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na