Harpoon Gun je extrémne všestranný item. x2Twins a ich squad našiel najlepšiu taktiku ako tento item využiť.

Harpoon Gun bola pridaná v patchi 11.11 a už si ju vychvaľovalo veľa pro hráčov, časom sa z nej stal najlepší item druhej kapitoly. Je to niečo ako rybárska udica len omnoho lepšie.

Odporúčame: Denné challenge, ktoré prichádzajú s updatom 11.20

Fortnite rybarčenie

Vďaka nej môžete k sebe pritiahnuť nepriateľa, dať poškodenie hráčom, zobrať loot zo zeme alebo zničiť celu drevenú stenu. Preto hráči Harpoon Gun používajú na rôzne účely.

Ničia s ňou štruktúry, dávajú trickshoty a samozrejme aj na rybárčenie. Populárny streameri a pro hráči x2Twins našli nový spôsob ako Harpoon Gun využiť a založili tak pravdepodobne novú metu.

Na to, aby ste taktiku zopakovali potrebujete tri Harpoon Guny a jedno RPG. Traja hráči s Harpoon gunmi zničia stenu a posledný, tam vystreli raketu.

Odporúčame: Ako získať skin Stormtroopera zadarmo?

Vo videu si môžete všimnúť ako sa x2Twins táto stratégia vydarila perfektne. Traja hráči zničili štruktúra a posledný tam poslal raketu.

Je množstvo stratégii, ktoré vo squadoch fungujú na papieri ale keď ich chcete preniesť z papiera do reality, tak zistite, že to nieje až také ľahké. Ale táto stratégia vypadá, že by mohla v kompetetívnej scéne fungovať.

Odporúčame: 5 vecí, ktoré podľa Ali-A chýbajú v 2. kapitole

Harpoon-Gun

Takéto používanie Harpoon Gun, tiež prináša množstvo otázok, jednou z takých je, sila itemu voči štruktúram. Kedže samotná zbraň dokáže one-shotnuť drevenú stenu.

Čo si myslíte? Mala byť sila Harpoon Gun nerfnuta aspoň voči štruktúram?

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na