Už 2 roky sa v Obchode Play nachádza zaujímavá RPG hra Warriors of Waterdeep, ktorá upútava pozornosť množstva hráčov. A to hlavne prostredníctvom svojej nádhernej grafiky a širokým obsahom. Ale ak ste zvedavý ako sa je to darí, tak si pozrite celú recenziu.

Uvod

Na začiatku sa vám predstaví príbeh a vy sa z dvoma hrdinami vydáte do opustených dolov poraziť nepriateľov, ktorý ho okupujú. Príbeh v tejto hre nehrá veľkú rolu a príde mi, že sa ho neoplatí ani spomínať.

Týto hrdinovia sú klerik a mág a hra s nimi slúži ako tutorial, kedy sa do hry sa dostanete po hodine hrania. Ale na to aby ste sa v hre stali majstrom potrebujete viac času.

Postupne ako prechádzate kampaňou, ktorá sa v hre nazýva explore režim, tak si odomykáte nových hrdinov. Napríklad prejdete jedného bossa, tak si môžete vybrať medzi 4 hrdinami do svojho týmu. Ale vo svojom týme nemôžete mať viac ako 4 hrdinov.

Hrdinovia

Hrdinovia sú rozložený do 4 farieb a to modra, žltá, červená a fialová. Každá z týchto farieb ponúka rôznych hrdinov, ktorý máju iné výhody. Tak napríklad modrá ponúka hrdinov, ktorý máju veľa HP alebo dokážu liečiť. Na druhu stranu fialová ponúka hrdinov s vysokým útokom.

Takže vy môžete použiť modrých ako tankov a fialových ako útočnú silu. Na tejto farbe v kampani moc nezáleží ale v skôr v aréne, kde hráte proti ostatným hráčom.

Pretože postavy jednej farby dávajú viacej poškodenia do postav druhej farby. A postupnosť je nasledujúca modra > žlta > červená > fialová > a naspäť modrá.

Hrdinov je možné vylepšovať tým že im zlepšíte výbavu. Najprv ale musíte mať dostatok kartičiek na vylepšenie až potom môžete danú výbavu vylepšiť.

Vylepšovanie vybavenia je hlavný zdrojom skúsenosti, za ktorú si môžete potom levelovať svojho hrdinu. Tieto kartičky dostávate v aréne, eventoch ale aj v kampani.

Aréna

Aréna je jediný herný režim v hre, kde môžete bojovať proti ostatným hráčom. Za každú výhru dostanete trofeje a posúvate sa vyššie v rebríčku. Za každých 8 výhier dostanete truhlu v ktorej nájdete zlato a kartičky na vylepšovanie postavy.

Do arény si môžete zvoliť maximálne 4 hrdinov a začiatky bývajú veľmi nevyrovnané, kedy proti sebe dostanete buď omnoho slabšieho protivníka alebo omnoho silnejšieho. A výsledok hry je známy pred začiatkom boja, len zriedka sa stávalo že súboje boli vyrovnané.

Eventy

Posledný herný režim ktorý tu nájdete sú eventy, kde môžete získať slušný loot. Každé tri prejdené pátra sa výrazne zväčšuje obtiažnosť a loot ale vy môžete zabudnúť na to že na začiatku prejdete 6 patier. Na začiatku oplatí chodiť do týchto eventov len pokiaľ sú zadarmo.

Model platenia

Hra sa v tomto ohľade naozaj veľmi snaží aby si túto hru mohli užiť aj F2P hráči. A to tým že eventy sú každé 4 hodiny zadarmo a tiež každých 8 hodín dostanete truhlu zadarmo, kde nájdete rôzne kartičky a zlato. Taktiež sú tu úlohy, za ktoré dostávate zlato zadarmo.

No ale aj tak keď sa dostanete na level 4, tak postup hrou sa výrazne spomalí. A ak sa chcete hre viacej venovať, tak si každý mesiac musíte platiť VIP za 10,99€, čo nieje mala čiastka.

PREHĽAD RECENZIE
Celkový dojem
65 %
Predchádzajúci článok10 aplikácii pre deti, ktoré musíte vyskúšať
Ďalší článokNajlepšie mobilne hry mesiaca Máj
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 19 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných technológi. A hlavne mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here