Je skvelé že v dnešnej dobe nájdeme aplikácie takmer o hocičom, jednou z takýchto aplikácii je aj Výskyt húb. Výskyt húb je aplikácia od slovenských vývojárov a nesmie chýbať v mobile každému správnemu hubárovi. A čím je tato aplikácia zaujímavá.

Hneď ako aplikáciu stiahnete vybehne na vás prehľadné užívateľské rozhranie, kde si dokonca môžete pozrieť aké je dneska počasie. Ďalej tuná máte mapu, kde sú zobrazené miesta výskytu húb.

Miesta sú hodnotené farebnou škálou a čim je miesto
viacej zelenšie tým väčší výskyt húb na danom mieste je.

Ale medzi najlepšiu funkciu sa tu radia hlásenia, kde ľudia píšu výskyt hub v danom okolí, plus pridajú k tomu fotky. A vy keď sa rozhodnete vydať na huby tak si môžete v tejto aplikácii pozrieť či sa naozaj oplatí vyraziť.

Alebo v druhom prípade by ste chceli vyraziť na určité miesto, ktoré nepoznáte a pomocou tejto aplikácie si môžete pozrieť či sa tam huby naozaj nachádzajú.

A funguje to aj opačne ak vy sa vydáte na nejaké hubárske miesto tak môžete pridať príspevok zo svojím nálezom. Len sa musíte zaregistrovať aby ste mohli pridávať príspevky

Alebo ak ste nič nenašli, tak aspoň pridať príspevok ako huby nerástli. Poslednou žiaľ bohu prémiovou funkciou sú moje miesta. Kde si môžete zaznačiť svoje obľúbené hubárske miesta a pridať si k ním krátky popis. Tieto moje miesta sú uložené do pamäte telefónu a niesu nikam odosielané.

Cela aplikácia je prepojená zo stránkou Nahuby.sk, ktorá je vytvorená o niečo detailnejšie a je tam oveľa viac možnosti. Tak napríklad si tam môžete pozrieť atlas hub, kde je opísané množstvo húb. A z vás sa tak môže stať o niečo lepší hubár.

Taktiež tu nájdete aj recepty z húb, stačí len ak zadáte z akej huby chcete variť jedlo a ihneď na vás vybehne pár skvelých receptov. Lenže Nahuby.sk je skôr určená pre počítačovým priaznivcom a na mobile sa až tak skvelo neovláda.

Ako ste si mohli všimnúť, tak výskyt húb je skvelá aplikácia pre každého hubára a jej stiahnutím môžete podporiť slovenských vývojárov, čím nájdeme viacej takýchto skvelých aplikácii.

Budem rád ak vyjadrite svoj názor a tiež skúsenosti s touto aplikáciou dole do komentára. A určite vám odporúčam si pozrieť aj ďalšie články, napríklad o aplikáciach na zistenie telefónneho čísla alebo najlepšie smart hodinky pre deti.

Predchádzajúci článok5 aplikácií na zistenie telefónneho čísla
Ďalší článokAko si poradiť s rýchlym vybíjaním batérie v mobile
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na