Vďaka triku vo Fortnite 2. kapitole sa môžete vyhnúť fall damage, stačí urobiť jednu jednoduchú vec.

Jeden z top streamerov Nick “NickmerCS” Kolcheff prekvapil každého bizarným videom, kedy spadol z výšky a nedostal žiadne poškodenie. Komunita sa teraz snaží prísť na to ako to urobil.

NickmerCS-gameplay

Vo videu je vidieť, že NickmerCS bol z toho rovnako prekvapený ako tisíce ľudí na jeho streame. Neskôr sa ukázalo, že NickmerCS prešiel cez krovie, ktoré aktivuje bug, kedy nedostanete žiadne fall damage.

Na Reddite to vysvetlil kompetetívny hráč MrHindoG, tento trik je neskutočne jednoduchý a zopakovať ho, dokáže každý hráč.

Never take fall damage ft. Nickmercs [In-game exploit] from FortniteCompetitive

Je dôležite pripomenúť, že každý nasledujúci skok, po prejdení krovia vám to zresetuje, dokonca aj ten najmenší. Ak si všimnete vo videu, tak NickmerCS tiež neskákal.

Bug bol odhalený jedným z najznámejších streamerov, preto je dosť pravdepodobne, že bude v najbližšej dobe opravený. Predpokladám, že bude opravený niekedy v nasledujúcej aktualizácii, preto je najvyšší čas tento bug vyskúšať.

Do komentára mi napíšte, či ste o tomto bugu vedeli alebo počuje o ňom prvý krát.

Predchádzajúci článokAko získať skin Stormtroopera zadarmo?
Ďalší článokBizzle sa vyjadril, aim assist ponúka nespravodlivú výhodu
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na