Je najvyšší čas rozoberať vianočný event, ktorý čoskoro príde do Fortnite. Tieto úniky informácii nám dávajú aspoň malú predstavu, čo dostaneme od Epicu pod stromček.

Za menej ako mesiac sa začnú vianočné sviatky a ako Fortnite hráči očakávame poctivú nádielku vianočných updatov a eventov. Už unikol vianočný song, ktorý sa s prekvapením počúva dobre a zanecháva pokojnú atmosféru.

Odporúčame: Hráč Fortnitu ukázal, že Epic znížil množstvo mini shieldov

Čo je oproti minulosti dobre, kedy boli šialené a stresujúce songy a ešte k tomu vianočný event trval mesiac. Samozrejme, že očakávame vianočné updaty ako tomu bolo minulý rok, kedy prišiel Ice King.

Vypadá to tak, že sa Epic poučil z huskov a tento rok ich už neuvidíme ale to iste sa nedá povedať o hmle a konzolový hráči sú v nevýhode. Na počítači sa dá hmla vypnúť v nastaveniach ale konzolový hráči takúto možnosť nemajú a musia bojovať za zníženej viditeľnosti.

Už sme sa dočkali aj vianočnej dekorácie, ktorá sa nachádza v kontajneroch Dirty Docks. Zvykli sme si, že malé zmeny musíme hľadať na najmenej čakanom mieste.

Odporúčame: Bizzle sa vyjadril, aim assist ponúka nespravodlivú výhodu

Dirty Docks got those Christmas shipments! from FortNiteBR

Boli odhalené aj vianočné kozmetické doplnky a zoznam si môžete pozrieť nižšie. Niektoré skiny sa v hre už nachádzajú ako napríklad Big Chuggus.

Fortnite-vianočne-kozmetické-doplnky
Obrázok od @Lucas7yoshi

Do komentára napíšte, čo máte najradšej na vianočnom evente vo Fortnite.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na