Epic vydal nový update pre ich populárny Battle Royale titul. Patch 12.41 môžete vyskúšať na PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch a mobilných zariadeniach.

Od obrovského crossoveru Fortnite x Traviss Scott, až po Arsenic LTM a nové prichádzajúce zbrane. Na toto všetko sa môžeme v nasledujúcich dňoch tešiť v Battle Royale titule. Epic potvrdil, že bude pravidelne pridávať nový obsah aj keď bola sezóna predĺžená o mesiac.

Nový patch priniesol hlavne opravy bugov, kedy chce mať Epic všetko v poriadku predtým než, bude koncert Travissa Scotta v hre.

oprava-bugov-fortnite

Traviss Scott Astronomical event

Určite nemôžeme povedať, že patch 12.41 priniesol obrovskú zmenu do hry ale aspoň sme dostali nový obsah, ktorý udrží hru fresh. Najväčšia novinka je živý koncert Travissa Scotta. Spolu s eventom prídu do hry aj tematické skiny, kozmetické doplnky a challenge.

Každý hráč, ktorý bude sledovať koncert Travissa Scotta vo Fortnite dostane 2 špeciálne loading screeny a glider, čo je o dôvod viac zúčastniť sa eventu. Event bude prebiehať medzi 23-25. Aprílom.

fortnite-travis-scott-astronomical-event

Čo môžeme očakávať v budúcnosti

Aj keď patch 12.41 toho nepriniesol veľa, tak v súboroch hry sa našlo nové Arsenic LTM, kde budú proti sebe bojovať nakazený a preživší. Nakazený môžu používať len útoky na blízko, no na druhu stranu majú neobmedzené životy. Tento režim je populárny v množstve hier ako COD, Halo alebo CS.

Rovnako máme potvrdené aj nové zbrane, ktorými sú Silent double pistol a MistyBop, a čoskoro by sme ich mali vidieť v hre.

Opravá bugov

Hra musí byť na koncert Travissa Scotta v čo najlepšom stave a toto sú bugy, ktoré Epic v patchi 12.41 opravil.

  • Midas’ Golden Touch appearing in low resolution on weapon Wraps.
  • UI disappears if cancelling Ready Up while spectating.
  • Double-clicking item in the Chest tab may cause the game to crash.
  • Loading into “My Island” in Creative mode may cause Fortnite to freeze.

Predchádzajúci článokLazarbeam dostal ban po nevydarenom pranku Fortnite
Ďalší článokTraja Pro konzolový hráči podvádzali na FNCS
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na