Po dlhom čakaní sme sa konečne dočkali nového updatu 11.40. Datamineri prehľadali súbory hry a našli tam zaujímavé kozmetické doplnky.

Je to takmer mesiac, čo sme nevideli žiadny update vo Fortnite. Patch 11.40 pridal množstvo zaujímavých noviniek a všetky sa dozviete v článku tu.

Nato, že to nemal byť obrovský update, tak datamineri našli v súboroch hry viac kozmetických doplnkov než je zvyčajné. Všetky leaknuté kozmetické doplnky oznámil spoľahlivý leaker FireMonkey.

Skiny

Dokopy máme 23 nových skinov, kedy niektoré z nich sú štýly. Jeden z najzaujímavejších je Oro, ktorý vypadá užasne.

update-11.40-leaknute-skinny

To ešte nieje všetko a ďalšie štýly na odomknutie dostaneme za plnenie overtime challengov. Dokopy očakávame 3 nové challenge, kedže do konca sezóny ostávajú 3 týždne. Všetky odmeny na nasledujúce overtime challenge sú tiež leaknuté.

Glidery

Dočkáme sa len dvoch nových gliderov. Xile nieje až tak zaujímavý ale naopak Skellon vypadá dobre.

update-11.40-leaknute-glidery

Pickaxy

Prichádza až 12 nových pickaxov a väčšina z nich bude slúžiť ako doplnok k skinom, napríklad Spike Pickaxe bude k Metal Mouth skinu.

update-11.40-leaknute-pickaxy

Wrapy

Nebudú chýbať ani wrapy, kedy máme 8 nových wrapov.

update-11.40-leaknute-wrapy

Backbling

Samozrejme nemôžeme vynechať ani backblingy, kedy väčšina je spravená tak, aby ladili k skinom.

update-11.40-leaknute-backblingy

Tak toto sú všetky kozmetické doplnky ktorých sa čoskoro dočkáme. Ak ťa zaujíma svet Fortnite, tak všetky novinky, leaky, daily item shop a zaujímavé články zdieľam na facebookej stránke Tu.

Predchádzajúci článokČo všetko sme dostali v update 11.40 Fortnite
Ďalší článokPrvý exkluzívny skin roku 2020 odhalený Fortnite
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na