“Trucing” vo Fortnite slovníku znamená, mávanie s krompáčom za účelom vyhnutia sa figtu s hráčom. Tu nastavajú otázky, nieje to teaming? Môže to byť povolené vo Fortnite?

Trucing v kompetetívnej scéne je na dlhú debatu. Pre tých, ktorý nevedia čo je trucing, tak keď zamávate druhému hráčovi s krompáčom a on vám zamáva naspäť, znamená to, že ste sa dohodli na nebojovaní medzi sebou.

Odporúčame: Nove Heavy AR bude až moc OP tu je ukážka gameplayu

Teaming-Fortnite

V najvyšších turnajoch nikto nechce umrieť ako prvý. Bojovanie v mid-game, keď spolu s ďalším hráčom zbierate výbavu do late game, nieje dobrý nápad. Ak miniete veľa materiálu alebo nebudete mať veľa zdravia, tak máte nabehnuté na jasnú prehru.

Pri trucingu platí nepísané pravidlo a žiadnemu hráčovi nič nebráni pravidlo porušiť. Ale je ho dobré využiť pokiaľ dvaja hráči chcú isť rozdielnou cestou. No nie každý s touto taktikou súhlasí a niektorý si myslia, že je to forma teamingu.

Odporúčame: Ako ničí skill-based matchmaking 2. kapitolu Fortnite

“Ak zamávate hráčovi krompáčom na spawne a rozdelíte si drop lokáciu, bez toho, aby ste na seba strieľali a pritom sa vidíte ako lootujete, tak to nieje forma teamingu”?

Tento scenár od Benjifish ukazuje najhoršiu možnú situáciu, kedy znázorňuje dvoch hráčov, ktorý nemajú dostatok sebavedomia na to, aby medzi sebou bojovali. Na druhu stranu to nieje dobrý príklad, pretože trucing sa najviac oplatí, keď sa potrebujete vyhnúť boju s druhým hráčom.

UnknownArmy1x army ma na to vlastný názor.

“Prestaňte chodiť ku mne, keď mávate s krompáčom. Vy umierate, kvôli tomu, že ja nesúhlasím”.

Odporúčame: Ako získať shield v Slurpy Swamp instantné?

Hráči si pri tomto rýchlo uvedomili, že pro Fortnite hráč využíval svoj krompáč na trucing. Myslím si, že trucing v kompetetívnej scéne až tak nevadí. Niekedy je jednoducho dobré vyhnúť sa boju pre obe zúčastnené strany, pretože aj keď vyhráte boj, tak prehráte zápas.

Tým chcem povedať, že niekedy sa boj neoplatí a nezáleží pri tom na sebavedomí hráčov. Nemyslím tým ale trucing, kedy sa dvaja hráči dohodnú na Discorde. Čo si o tomto myslíte vy? Mali by dvaja hráči bojovať proti sebe, hneď ako sa stretnú?

Predchádzajúci článokNové Heavy AR bude až moc OP, tu je ukážka gameplayu
Ďalší článokDenné challenge, ktoré prichádzajú s updatom 11.20
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na