Obľúbený režim pre troch hráčov pravdepodobne dostane svoj debut v 2. kapitole, kedy dataminery našli v kóde hry indíciu, ktorá vedie k možnému návratu

Už teraz nemôžu bojovať 3 hráči proti plnej squade ale našťastie to ma vyriešiť návrat Trio režimu. Táto informácia pochádza od známeho leakera @Firemonkey, ktorý oznámil, že Trio režim bol posunutý na vrch zoznamu API. To znamená, že by sme sa ho mohli čoskoro dočkať.

Je to takmer rok, čo boli Tria prvý-krát predstavené ako LTM a hneď ako ich vývojári odobrali, tak hráči žiadali, aby boli Tria trvalou súčasťou hry. Firemonkey nám oznámil aj nadchádzajúce LTM, kedy si môžete všimnúť, že Sneaky Silencers sa už v hre odohráva

Aj potom, čo boli Tria odstránené z hry, tak pre niektorých profesionálnych hráčov stále boli obľúbeným režimom. Medzi najznámejšie Trio patrí Mongraal, Benjyfish a Mitr0, ktorý spolu v roku 2019 vyhrali množstvo súťaži.

Viem, že Tria sú pre niektorých hráčov obľúbeným režimom, ak teraz Epic pridá Tria, tak sa môže stať, že na Summer Cup už budu oficiálnym kompetetívným režimom ale to sú zatiaľ domnienky.

Ktorý je váš obľúbený Fortnite režim.

Predchádzajúci článokNávrat Launch Padu sa nezaobišiel bez bugov
Ďalší článokFortnite Teaser na 2. sezónu spozorovaný po celom svete
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na