Nový Fortnite leak odhalil staré zbrane, ktoré sa vrátia do LTM, čo otvára dvere pre potencionálny návrat do Battle Royalu.

S príchodom 2. kapitoly 2. sezóny hráči konečne dostali to čo potrebovali a to pravidelné zmeny spolu s pravidelným prísunom nového obsahu. Epic pre nás pripravuje množstvo obsahu v budúcnosti, čo sme sa dozvedeli v update 12.40.

zmeneny-shark
Nový update priniesol zmeny mapy, no v súboroch sa nachádza oveľa viac

Niektorý z nás stále prahnú po novom obsahu, nových zbraniach, nových lokáciach, aby tak mali rôznorodé možnosti eliminovania hráčov. Podľa nových leakov sa im môže želanie splniť, kedy sa majú vrátiť staré zbrane z minulosti.

Leak dostal na povrch dataminer FortOfFans, ktorý nám oznámil, že 3 vaultnuté zbrane sa majú vrátiť do Spy games, čo je špeciálne LTM od začiatku 2. sezóny. Podľa dataminerových údajov by sa mali vrátiť: modrá Heavy Sniper, modrý Mini-gun a legendárna Semi-Auto Sniper Rifle.

Už keď vidím novú verziu Heavy snipy a mini-gun pre každého, tak ma začína bolieť pri srdci. Našťastie je to oznámené len pre Spy Games ale tu nastáva otázka, či ovplyvni príchod starých zbraní aj Battle Royal.

Na túto otázku neexistuje presná odpoveď. Ak Epic unvaultne zbrane pre LTM, tak väčšinou to tak ostane a ďalej sa to neposunie. Najväčší unvaulting prebieha cez sviatky alebo začiatkom školských prázdnin.

No aj tak nemusíme zúfať, kedy máme leaknutých už množstvo zbraní, ako napríklad silent double pistols a podobne. Dúfam, že Epic pridá nové zbrane v nasledujúcom update 12.41, ktorý ma prísť Utorok 21.4

Predchádzajúci článokTajomstvá, ktoré ukrýva update 12.40 Fortnite
Ďalší článokLazarbeam dostal ban po nevydarenom pranku Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na