Traja konzolový Pro hráči boli vyhodený z ich organizácie, potom čo u nich bolo preukázané podvádzanie počas Fortnite Champion Series (FNCS) grand finals.

Počas zápasu FNCS, traja hráči v dvoch duach, zo samej organizácie chceli zaistiť lepšie umiestnenie pre druhý tím podvádzaním. Epic ešte nevydal vyhlásenie, no všetci traja boli vyhodený z ich organizácie.

Ruben, Drew a Fayde, všetci účastníci Fortnite teamu Talon bojovali o čo najlepšie umiestnenie v FNCS konzolová divízia. Podľa ‘paul1x’, ktorý celú udalosť vyhral. Všetci traja hráči skočili na to isté miesto, aby tak duo Ruben a Drew malo lepšie umiestnenie v turnaji.

Paulov parťak je rovnako člen tímu Talon, vďaka čomu mohol Paul zdieľať obrázky, kde sa Fayde a Drew dohadujú, že skočia na rovnaké miesto. Všetci sa dohodli, že dopadnú do Salty Springs, k tomu Ruben dodal, že nech to vypadá nenápadne.

Podľa 8.2.2 FNCS Chapter 2 Season 2 Official Rules, hráči opačného tímu nesmú spolupracovať a každá takáto akcia sa považuje za podvádzanie. Duo sa kvalifikovalo potom, čo vyhralo 2. a 3. týždeň a na konci turnaja skončili na 2. mieste, kedy mali dokopy 15 eliminácii.

Gameplay týchto hráčov vydal na YouTube ‘The Fortnite Guy’, ktorý žiada po Epicu, aby týchto hráčov zabanoval. Trojica sa veľmi ospravedlňuje za to čo urobili a dokonca boli vyhodený z ich organizácie.

Vyjadrenie organizácie Talon: “Neprepáčime činy, ktoré títo hráči urobili a nebudeme ich zastávať. Rovnako sa ospravedlňuje za ich skutky a tým, ktorým uškodili”.

Epic sa k tomuto ešte nevyjadril ale hráči boli potrestaný aj za menšie prestupy, preto ich určite čaká trest.

Predchádzajúci článokUpdate 12.41, patch notes, Astronomical event a viac
Ďalší článok5 Najkrajších tajných Battle Pass skinov Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na