Open world hry tu boli odjakživa a prvá hra, ktorá určila smer akým sa maju open world hry vyvíjať bolo GTA 3. Po čase sa stali open world hry fenoménom všade na svete. Za tie najlepšie považujeme v dnešnej dobe práve Batlle Royaly.

Práve PUBG Mobile dobilo nielen počítačovú hernú scénu ale aj tu mobilnú. A už neviem dočkať ako dopadne Fortnite, ktorý sa teraz testuje na Androidy. Na mobilné zariadenia mame ale aj iné skvelé open World hry a ja vam ich teraz predstavím. Či už preferujete offline alebo online hra, v rebríčku Top 10 Open world hier nájdete oboje.

10. B.o.T

Na úvod začneme s niečim veľkým a to v hre B.O.T. V hre ovládnete svojho titana alebo lepšie povedané robota. Robotov je viacej druhov od 2 nohých, ktorý sú vhodne do bojov na blízke vzdialenosti, až po 6 nohých ktorý dokážu vyliezť na hocijakú budovu. Na nich si potom môžte namontovať rôzne vybavenie, ktoré vám pomôže získať výhodu nad súpermi.

9. AMONG THE DEAD ONES™

Ďalšou hrou na našom zozname je survival zombie hra s názvom AMONG THE DEAD ONES. Pripravte sa na zombie apokalypsu po svojom. Vašou jedinou úlohou sa stáva prežiť, pre to budete musieť prehľadávať pár domov hľadať jedlo vodu, vyrábať zbrane a stavať si príbytok. Hra je zatiaľ v early acces ale aj tak stojí za vyskúšanie.

8.Crazy Miami Online

GTA 5 online je vašou najobľúbenejšou hrou a vy by ste si chceli tento počin Rockstáru zahrať aj na mobiloch. To nieje problém s hrou Crazy Miami. V hre máte až niečo cez 40 rôznych zbraní, tak sa nebudete musieť báť že nebudete mať svojich súperov čím kropiť. A pokiaľ skôr preferujete široký výber aut, tak aj na vás hra myslela a to zo 50 druhmi vozidiel.

7.Creative Destruction

Dobre ale čo ak vašou najobľúbenejšou hrou je Fortnite? A nechce sa vám čakať kým vyjde plnohodnotne na mobily? Tak pre vás je hra Creative Destruction ako robená. Hra sa podoba na Fortnite nie len vizuálne, ale aj hrateľnostou a budovaním. Zoskočíte padákom na rozsiahlu oblasť spolu s 99 ďalšími hráčmi a jedine čo musíte urobiť je prežiť.

6. Dead Rivals – Zombie MMO

Je známe že Gameloft vydáva kvalitné hry na mobilne zariadenia a nieje tomu inak ani pri Dead Rivals. Hneď ako si vyberiete medzi 3 triedami postav, kde každá ma svoje unikátne schopnosti, sa môžte pustiť do preskúmavania post-apokalyptického sveta.Nebojte sa nudy, vo svete sa môžte spriateliť s ostatnými hráčmi a vytvoriť tak silný klan.

5. Crossout Mobile

Ďalšia mobilná hra s názvom Crossrout Mobile sa nechala inšpirovať Mad Maxom. A prináša nám do apokalyptického sveta boje 4v4, kde nasadnete do obrneného vozidla, a snažíte sa zničiť nepriateľov celým arzenálom ktorý máte práve po ruke. Takže nečakajte a obrnte si svoje vozidlo, pripevníte naň nejaké tie rakety a guľomety a pustite sa do boja.

4. Noblemen: 1896

Teraz sa presunieme trocha v čase do alternatívnej reality v roku 1896. Ocitáte sa na bojovom poli, kde vašou úlohou je viesť armádu k víťazstvu. Na to ale musíte použiť strategické myslenie, je na vás či s kavalériou vrhnete vpred a všetkých zabijete svojím nečakaným útokom alebo si počkáte na strelcov a kánony a zničíte ich pekne z diaľky.

3.Off The Road

A máme tu ďalšiu hru s autami, len tentoraz nebojujete o prežite v apokalyptickom svete ale ide o klasicku offroadovu zabavu. Buď si vyberiete free ride mod a kocháte sa nádherným výhľadom zo svojho auta, alebo budete plniť rôzne výzvy a získavať peniaze.

Za peniaze si potom môžte zlepšovať svoje vozidlá alebo kúpiť rovno nové. Musím uznať hra je krásne grafický spracovaná a jazda vo vozidlách je úžasná.

2. The Elder Scrolls: Blades

Jedna z hier na ktoré sa teším najviac tohto roku The Elder Scrolls: Blades od spoločnosti Bethesda. Zatiaľ sa o nej moc nevie, čo sa týka príbehu: stanete sa hlavným agentom Blades impéria, ktorý je nútený utiecť do bezpečia, na tejto ceste sa vracia do domovského mesta, ktoré ale nájde vypálené.

Vy tak budete budovať svoje mesto k jeho predošlej sláve, plníte rôzne misie a zbierať lepšie vybavenie. Chýbať nebudú ani online zápasy ,takže sa mame na čo tešiť.

1. ARK: Survival Evolved

Poslednou hrou v našom zozname Open world hier pre mobil je ARK. Tento titul nemusím asi veľa ľudom predstavovať, lebo ho poznajú z počítačovej verzie. Pre tých ktorý nevedia o čo sa jedná, tak ide survival hru s dinosaurami a masívnym Open worldom.

Kde na začiatku mate obyčajný oštep z kameňa a na konci futuristické zbrane, ktoré si neviete ani predstaviť. A to všetko môžte získať buď sám alebo s kamarátmi.

Rebríček Top open world hier je u konca a dufam že ste si našli aspoň jednu hru ktorá sa vám pačila, za mňa to určite bolo nové Elder Scrolls. Určite si pozrite aj ostatné články o simulátoroch a akčných hrach pre mobil a nezabudnite zanechať svoj názor dole v ankete.

Najlepšia open world hra

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Predchádzajúci článokTop 10 najlepších simulátorov pre mobil
Ďalší článokMobil za skvelú cenu, čo všetko vieme Huawei o P20?
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na