Turner “Tfue” Tenney patrí k najznámejším streamerom na Twitchi. Fortnite kapitolu 2 hrá od začiatku, no v hre sa mu nepáči jedna zbraň a to pump shotgun. Podľa neho je to najhoršia zbraň v hre.

S novou mapou prišlo do Fortnite aj množstvo zmien, kedy sa arzenál zbraní dosť skresal a upravil. Odteraz máju všetky zbrane každú kvalitu, čo Tfue berie ako pozitívnu zmenu, až na jednu zbraň.

Fortnite-kapitola 2 zbrane

Hneď, ako si na streame posvietil na nový shotgun, tak vysvetľoval prečo, by ho nikto nemal používať a povedal citujem:

“Ja nemôžem používať túto pumpku kámo, ja to nemôžem spraviť, ona nikdy nedá 70 poškodenie. Aj keď strelím perfektný headshot, tak ho to nezasiahne”, povedal potom, čo bol eliminovaný ako držal pumpku.

(Video začína od 0:35, pre mobilných používateľov)

Neskôr, sa opakovala tá istá situácia, kedy vypadol z lietadla a hneď ako dopadol, si zobral pumpku, ta dala len 28 poškodenia. No našťastie rýchlo zmenil zbraň a nepriateľa dorazil assult rifle.

K tomu dodal: “Pumpka je najhoršia zbraň v hre a nikdy viac si ju v živote nezoberiem”. Celé video môžete vidieť nižšie. V poslednej dobe veľa ľudí túto zbraň kritizuje aj keď je tu epická a zlatá verzia, ktoré dávajú 100 a 110 poškodenia, čo postačí na one shot kill.

NickmerCS v tom má jasno

Na najlepší shotgun sa vyjadril aj NickmerCS, ktorý zo všetkých 10 verzii shotgunov, považuje za najlepšiu modrú taktikalku, nie epickú ani legendárnu. Áno, môže si vybrať aj vyššiu verziu ale podľa neho sa, modra taktikalka oveľa lepšie vyťahuje a ma pri nej lepší pocit zo strieľania.

Tento pocit pri epickej a legendárnej verzii nemá a príde mu, že sa pomaly vyťahujú. Na názor či je pumpka dobrá odpovedal: “nie ,nie, nie, oveľa lepší pocit zažijete s modrou taktikalkou”.

(Video začína od 4:00, pre mobilných používateľov)

Veľa profesionálnych hráčov sa sťažuje, že pumpka nieje to čo bývala ale každý ma rád iný shotgun. Svoj názor na najlepší shotgun môžete vyjadriť facebookej skupine Tu.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na