Hviezda Twitchu Turner ‘Tfue’ Tenney vysvetľuje, prečo bolo odstránenie trapiek najhoršou vecou, ktorá sa stala v histórii Fortnite Battle Royalu.

Trapky boli súčasťou Battle Royalu už od samého začiatku, kedy nám dali kreatívnu možnosť eliminovať hráča, bez použitia zbraní.

Trapky fortnite

Mnoho hráčov sa dožadovalo, aby sa znížilo poškodenie trapiek alebo sa celkom vaultli a s príchodom 2. kapitoly 2. sezóny boli trapky oficiálne vaultnuté. Tfue s týmto krokom nesúhlasí a podľa neho to bola najhoršia vec, ktorú mohol Fortnite urobiť.

19. Marca hral na svojom streame Cash Cupy a po eliminácii, kedy prehral box fighty sa celý rozrušený k tomuto vyjadril:

“Bro najhoršiu vec ale vážne najhoršiu, ktorú Fortnite vo svojej histórii seriózne mohol urobiť, bolo odstránenie trapiek”

Tfue ešte vysvetlil, čo mohol Epic urobiť namiesto toho, že ich odstránil kompletne z hry. Mohli ich nerfnuť aspoň na 100 poškodenia ale ich odstránenie bolo najhoršie rozhodnutie, ktoré kedy urobili. K tomu ešte dodal, že hra bola kedysi zábavnou.

Keď na chvíľu odišiel, tak si všimol, že niektorý hráči s ním nesúhlasili, kedy hovorili, že odstránenie trapiek bol dobrý krok.

“Trapky boli hrozne? Oni ťa kryli pred tým, že nejaké hlúpe decko skočilo do tvojho boxu. Teraz je to tak, že ľudia bez mozgu skočia do tvojho boxu a toto mi príde ako súčasna meta. Oh táto hra bola kedysi oveľa lepšia”.

“Samozrejme, že niektorý hráči dodali, že pridanie Brute mechov a Infinity bladu bola najhoršia vec. No vyvrátiť niečo Tfue v takom rozčúlenom stave je ako hádzať hrach o stenu, no ale aspoň to hráči skúsili.”

Aký máte vy názor? Bolo podľa vás odstránenie trapiek zlým krokom od Epicu.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na