Turner ‘Tfue‘ Tenney je jeden z najpopulárnejších Fortnite hráčov a vyjadril sa, že 11. sezona bude koncom pre hru. Fortnite sa dostal do popularity na konci roka 2017 a z tej doby pochádzajú najvzácnejšie skiny.

10. sezóna bola pre Epic kritická a stratil množstvo hráčov. Najprv tým, že pridal do hry mechou, ktorý ponúkali veľkú konkurenčnú výhodu a musel ich z hry odstrániť. Neskôr pridal cross-platform skill-based-matchmaking, s čím komunita nesúhlasí. Preto sa Tfue o hre vyjadril na svojom Twich kanále.

11. Sezóna bude nová mapa plná s**čiek a hra ide k**va umrieť, bude stať za nič ale to je len presne tak, ako to bude. Ja len chcem aby ste o tom vedeli ľudia“.

Tfue-twitch

Toto oznámil hráč, ktorý vyhral niekoľko turnajov najmä zo spoluhráčom Dennisom ‘Cloak‘ Lapore a tiež patrí medzi najsledovanejších streamerov. Keď si myslí že 11. sezóna je koniec pre Fortnite, tak musí byť frustrovaný zo stavu hry

Ostatný Pro hráči nesúhlasia

TylerNinjaBlevins, na to hneď reagoval, že 11. sezóna bola aj plná skvelých updatoch a celkom si ju užil. Megga a Clix rovnako nesúhlasia s Tfue a hovoria, že ak budu v hre peniaze, čo aj budú, tak Fortnite bude stále patriť k najpopulárnejším hrám. Turnaje sa dočkajú aj režimu sqaudov, čo môže priniesť viac sledovateľov.

Myth na to reagoval, že veľa influencerov, ktorý si založili kariéru na Fortnite s tým určite neskončí a to čo hovoria sú hlúposti. Pretože je lepšie sa živiť hraním video hier ako niečím iným a ak bude 11. sezóna hrozná, tak nejaký hráči odídu ale nebude to koniec Fortnite.

Tiež som názoru, že Fortnite neskončí a stále bude patriť k najpopulárnejším hrám aj prípade, že 11. sezóna nebude najlepšia. Čo si vy myslíte o budúcnosti Fortnite a ako moc ovplyvní ďalšia sezóna hru?

Predchádzajúci článokV čom sa líši Monopoly Fortnite od klasickej verzie?
Ďalší článokZistite cenu vášho Fortnite účtu jednoducho
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na