Epic vydal patch 12.40 a ten ukrýva množstvo tajomstiev, kedy čoskoro uvidíme nové zbrane, eventy, ba dokonca možno aj mechov.

Nový shotgun

O tom, že má prísť Silent double pistols sme vás už informovali v predchádzajúcom článku. Teraz tu máme nový shotgun, ktorý je dosť nezvyčajný. Nazýva sa charged shotgun a ako z názvu vyplýva, tak ho budete musieť nabiť.

Nabíjanie strely trvá 1 sekundu a potom vystrelíte silnú strelu. Je to zaujímavá zbraň ale neviem, či je vhodná do titulu akým je Fortnite, kedže tu potrebujete rýchle edity a svižné strely. Shotgun príde vo všetkých verziách od klasickej po legendárnu. Nižšie si môže pozrieť štatistiky zbrane.

Navrat Mechov?

Nejedná sa o žart, mechovia boli v update 12:40 aktualizovaný. Predtým než pôjdete na Twitter a začnete spamovať #RIPFortnite, tak ešte nevieme, či to je len pre kreatív alebo aj pre BR titul. Mechovia v BR titule by znamenali jasný koniec pre Fortnite.

navrat mechov Fortnite

Zmena v Agency

Agency bude hlavný zdroj zmien podľa nových leakov, ktoré ukazujú odstránenie telefónnej búdky a Reboot Van. Vládu nad Agency preberie tím Shadow, kedy sa našli prapori s logom Shadow, ktoré mali názov Agency Banners.

Doomsday event

Určite ste si všimli, že poklopy okolo Agency začali svietiť na fialovo, čo môže značiť príchod doomsday eventu. Je zaujímave, že svietia práve na fialovo, kedy doomsday zariadenie môže čerpať energiu z Kevina, ktorý bol tiež fialový.

navrat mechov Fortnite

Už máme potvrdené, že jeden veľký event sa bude odohrávať vo Fortnite, preto sa neviem dočkať, kedy Doomsday event uvidíme.

Predchádzajúci článokAko bude vypadať nové Arsenic(infected) LTM
Ďalší článokTri vaultnuté zbrane sa máju vrátiť do Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na