Vypadá to tak, že Epic ma v obľube robiť neohlásené zmeny v zbraniach a tentoraz vylepšil zlatú taktikálku.

Od novej kapitoly prestal vydávať Epic patch notes, na tie sme boli každý týždeň zvyknutý a teraz musia na všetky zmeny hráči prichádzať sami.

Vypadá to tak, že každý týždeň sa pozrie Epic na nejakú zbraň a následne ju vylepší alebo upraví, a je len na hráčoch, či si to všimnú. V update 11.11 si vzal do parády zlatu a epickú taktikalku, ktorú o trocha vylepšil.

Medzi prvými, kto túto zmenu zaznamenal bol používateľ Redditu “ZarteckNotbanned“, kedy si všimol znížený pullout time. Pullout time je čas medzi výstrelom a vytiahnutím zbrane.

Blue vs Gold Tac pull out time from FortNiteBR

Vo videu si môžete všimnúť, že pullout time bol znížený na 0,484 s, čo je o 0,016 sekúnd menej ako modra taktikalka, ktorá ma 0,500 s.

Nedá sa s presnosťou určiť aký bol pullout time predtým ale vieme s určitosťou povedať, že bol znížený, pretože prvej bol väčší než u modrej taktikalky.

Dôvod, prečo to pravdepodobne urobili je, že známy streamer NickmerCS preferuje viac modrú taktikalku než epickú a zlatú verziu. Hlavne preto, že posledné dve verzie máju zlý pullout time.

Po vylepšení zlatej taktikalky svoj názor pravdepodobne zmení. Nebola tu ukázaná epická taktikalka, no predpokladané, že bol čas znížený pod modrú verziu ale nevieme, či sa presne podobá zlatej verzii.

Veľa hráčov teraz zmení svoj zoznam najlepších shotgunov a určite sa bude zlatá a epická verzia častejšie používať. No nečakám, že sa niekedy taktikalka dokáže dostať nad pump shotgun, kedže ma menší pullout time a možnosť one shot killu.

Nieje to prvý krát, kedy urobil Epic takúto zmenu, bez toho aby o tom vedeli hráči. Kedy naposledy nerfli mini shieldy alebo znížili maximálny počet granátov v inventári z 10 na 6. Do komentára napíšte, ktorý je podľa vás najlepší shotgun.

Predchádzajúci článokBizzle sa vyjadril, aim assist ponúka nespravodlivú výhodu
Ďalší článok5 itemov na mobilitu, ktoré chceme aby sa vrátili
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na