Zaznamenávanie eliminácii v Fortnite arénach. Nové dáta nám ukazujú aké sú najpopulárnejšie zbrane v kompetetívnej scéne Fortnite.

Klasické hry a Team Rumble sa môžu odlišovať od viac kompetetívneho formátu akým sú arény. Súhrn dát nám ukazuje aké sú najpopulárnejšie zbrane u hráčov.

shotgun-meta

Dáta s nami zdieľal používateľ Redditu ‘Tough-Definition’ a môžete ich nájsť na stránke NOVOS, ktorá zaznamenala tisíce a tisíce zápasov skrz celý týždeň. Každá zbraň v hre si získala vlastné miesto v rebríčku.

Najviac v ňom dominujú zbrane na krátku vzdialenosť ako Tactical a Pump Shotgun, ktoré dokopy máju 55,5% a taktikálka je oveľa populárnejšia ako pumpka

Všetko menej ako 1% sú špeciálne zbrane ako Harpoon gun, minigun, pickaxe a podobne. Hneď za shotgunami sa nachádza trio Assault Rifle, Submachine Gun a Burst Assault Rifle, ktoré máju dokopy 37%, čo znamená, že po boji nablízko je populárny boj na stredné vzdialenosti.

Deadliest Weapons in Arena – Kills in Arena (Last 7 days) from FortniteCompetitive

Snipa nemá ani len obrázok, kedže všetky eliminácie s ňou sú okolo 1%. Data boli zaznamenávane čisto zo zápasu počítačových hráčov, kedy konzolový a mobilný hráči môžu mať trocha iné štatistiky.

Ale určite sa aj tak na vrchole rebríčka budu nachádzať shotguny, len budú mať trocha iný percentný podiel. Samozrejme, že aj Epic má podobné štatistky, aby mohol vybalansovať hru čo najlepšie.

zbrane-fortnite

Teraz dominujú hre zbrane na krátku vzdialenosť ale môže sa stať, že ostatné zbrane dostanú v budúcnosti buff a pár zbraní bolo už pre nás leaknutých. Ktorá je vaša najobľúbenejšia zbraň v Battle Royaly?

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na