Dneska nájdete aplikáciu takmer na všetko čo vás napadne a tak nieje počudovaním, že existuje aplikácia ktorá vám pomôže poskladať rubíkovu kocku.

Pretože skladanie takejto kocky môže byť pre začiatočníkov náročne, aj v prípade že postupujete podľa návodu. No našťastie je tu šikovná aplikácia Cube Solver, ktorá vám s týmto problémom pomôže.

Aplikácia funguje jednoducho, jediné čo musíte spraviť je vytvoriť duplikát vašej kocky v mobile a môžete ju začať skladať. Potom sa stačí riadiť presným návodom a máte kocku poskladanú.

Osobne som to skúšal podľa návodu na YouTube ale v tomto prípade som tápal a nevedel som vytvoriť ani jednu celú stranu tej istej farby.

Potom som skúšal rôzne návody na webe ale ani tie my nepomohli, nakoniec som sa dostal k tejto šikovnej aplikácii a zvládol som to raz dva. Pretože jediné čo musíte urobiť je zadať vašu kocku do mobilu a aplikácia vás už navedie.

A ak nemáte rubíkovu kocku, tak aj na vás aplikácia myslela a môžete si poskladať rubíkovu kocku v aplikácii. Aj keď som toho názoru že lepšie sa to skladá v ruke ale ak sa to chcete naučiť skladať, tak za vyskúšanie to stoji. Potom klasickú kocku poskladáte raz dva.

Tak ako si môžete všimnúť, tak existujú aplikácie na čokoľvek a nielen na skladanie rubikovej kocky. Ak by ste vedeli o ďalšej zaujímavej aplikácii, tak mi o tom určite dajte vedieť prostredníctvom komentára.

Predchádzajúci článokNajlepšie mobilne hry mesiaca Máj
Ďalší článok10 Aplikácii, v ktorých nájdete tapety v 4K rozlíšení
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na