Patch 12.40 uzrel svetlo sveta 15. Apríla a okrem opravy bugov a zmien mapy, priniesol množstvo leakov ako Jerky event a Silent double pistols.

Ako býva zvykom, tak dataminery sa pustili do súborov hry, hneď ako patch vyšiel a našli tam kopu zaujímavosti. Rovnako tak, Epic posunul vydanie novej sezóny na 4. Jun, preto uvidíme, či všetky novinky budú stačiť na udržanie hry fresh.

zmeneny-shark
The Shark sa v novom patchi zmeni na väzenie

Silent double pistols

Prvým leakom sú silent double pistols, ktoré sa už raz našli v súboroch hry a to v 1. kapitole ale nikdy sa neobjavili v hre. Dlhý čas prešiel a silent double pistols sa opäť našli v súboroch hry.

Často sa stáva, že leaknute zbrane sa nedostanú do Fortnite ale táto bola leaknuta už druhý-krát, preto je vyššia pravdepodobnosť, že ju v hre uvidíme.

Podľa dataminerov má isť o špeciálnu zbraň na Spy games a dostaneme ju v modrej, fialovej a legendárnej kvalite. To či sa dostane aj do BR nikto netuší. Pištole boli odhalené, hneď ako nastal downtime a to dataminerom Hypexom.

Fortnite Jerky event

Veľa hráčov čaká na doomsday event, no v súboroch hry sa našiel Jerky event. Zatiaľ ešte nevieme, kedy ho môžeme vidieť vo Fortnite ale event bol odhalený hodnoverným dataminerom Lucas7yoshi, tak je vysoká pravdepodobnosť, že ho uvidíme.

Čo event obsahuje

Dataminer spomína vo svojom príspevku, že názov Jerky bol kedysi v súboroch hry krycie meno pre Marshmello event, preto nieje jasné, čo event obsahuje. V hre čakáme na 2 eventy, 1. je doomsday event a druhý je koncert Travissa Scotta.

Tiež to môže byť úplne niečo iné ale ak Jerky sa používalo ako krycie meno pre Marshmello event, tak predpokladám, že dostaneme koncert Travissa Scotta.

Verím, že nasledujúci update prinesie množstvo zábavy a nebude sa opakovať scenár 1. sezóny.

Predchádzajúci článokUpdate 12.40, zmeny mapy, patch notes, nový režim a viac
Ďalší článokAko bude vypadať nové Arsenic(infected) LTM
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na