Uprostred turnaja ukázal jeden z najlepších hráčov Turner “Tfue” Tenney, ako skvelá a silná dokáže byť obyčajná udica v kompetetívnej scéne.

Nová mechanika 2. kapitoly predstavila udicu, vďaka ktorej môžete vo vode nájsť zbrane, náboje, materiál alebo rybu. Po čase Epic udicu vylepšil a odteraz môžete rybárčiť aj na pevnine, kedy môžete loviť itemy alebo priťahovať hráčov.

Takýto koncept znel smiešne na papieri ale neskôr sa ukázalo, že je tomu celkom inak. Kedy Tfue ukázal, že obyčajná udica dokáže zmeniť priebeh kompetetívneho zápasu vo váš prospech.

(Video záčina v 0:55 pre mobilných používateľov)

3. Novembra, Tfue a jeho profesionálny squad streamovali ich priebeh FNCS zápasu. V rôznych hrách Tfue ukázal, ako skvela dokáže byť udica aj vo vysoko-ligových zápasoch.

Keď nemal žiaden materiál a bol v obrovskej prestrelke, tak si zmyslel, že vyskúša novú mechaniku rybárčenia. Sústredil sa na neďaleký loot, začo bol neskôr odmenený 500 metalom.

Hneď, ako ho ulovil, tak oznámil svojmu squadu: “Mam metal na max” a to všetko získal vďaka presnej muške, kedy videl loot eliminovaného nepriateľa. Jeho spoluhráči vtedy nemali žiaden materiál a on im ho vďaka tomu doplnil.

Tfue fishing for an RPG late game in the FNCS is hilarious from FortniteCompetitive

V ďalšom zápase poprosil svojich spoluhráčov, aby zničili neďaleké štruktúry, čim by mohol niečo uloviť z väčšej vzdialenosti. Povedal si, že ide uloviť RPG, čo sa mu aj podarilo.

To, že môžete zobrať loot z obrovskej vzdialenosti a byť pri tom v bezpečí svojho týmu je užasne. Dokonca môžete uloviť aj item z diaľky, čím nemusíte riskovať svoj život alebo míňať drahocenný materiál.

Using Fishing rods as additional inventory. from FortniteCompetitive

V tomto videu si hráč berie materiál zo sebou do zóny, čim môže stavať dlhý tunel pretože, ak sa mu materiál minie, tak si ho jednoducho zoberie. Vy môžete mať pri sebe vďaka udici, neobmedzené množstvo materiálu.

V poslednej dobe sa stáva rybárska udica neodmysliteľnou súčasťou arzenálu. Je to niečo, čo musíte mať v late, inak ste v nevýhode. Aký máte názor zbieranie lootu vďaka udici? Mal by Epic tuto mechaniku odstrániť alebo ponechať?

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na