Pri Update 11.30 v Decembri 2019, našli datamineri v súboroch hry ročný Battle Pass, ktorý mal prísť do hry ale nikdy neprišiel. Epic zahodil túto myšlienku a nový leak nám ukazuje ako by ročný Battle Pass vypadal.

Podľa leakov by Battle Pass obsahoval všetky Battle Passy skrz rok plus 7 exkluzívnych skinov a stal by 7 800 V-Bucks. No Potom sa stálo, že Battle Pass nikdy nevyšiel a podľa Epicu to bol len prototyp.

Epic sa dokonca k tomu vyjadril, že uvažovali o ročnom Battle Passe pre rok 2020 no neplánovali ho vydať. Pravý dôvod, prečo bol ročný Battle Pass zrušený nikto nevie a hráčom ostali len oči v slzách.

Nový leak nám ukazuje ako by táto funkcia vypadala a dokonca je to cele nadizájnované. Zvláštne, že potom čo všetko toto na Battle Passe urobil, tak celý koncept zahodil.

Na Twitteri nám používateľ m1fnbr zdieľal ukážku pri kupovaní Battle Passu a rovnako aj 7 skinov, ktoré dostanete ako bonus. K tomu ešte známy leaker ShiinaBR dodal, že všetky Battle Passi by ste dostali hneď v ten moment, keď vyjdu.

Stále nechápem prečo Epic celú tuto myšlienku zahodil a ostáva to záhadou pre väčšinu hráčov. Môže sa stať, že budeme mať Battle Pass na rok 2021, kedže tento rok je už v štvrtine.

Alebo by to mohol ešte urobiť tak, že za každý Battle Pass, ktorý hráči máju by dostali zľavu na ten ročný. Kedže vychádzajú aj iné Battle Royaly, tak ročný Battle Pass by bola skvelá funkcia na udržanie hráčov práve pri Fortnite BR.

Kúpili by ste si ročný Battle Pass?

Predchádzajúci článokBattle Bus glitch necháva hráčov na začiatočnom ostrove
Ďalší článokAko Epic tajne zmenil Pump Shotgun?
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na