Jeden z najprofesionálnejších Fortnite hráčov Kyle “Bugha” Giersdorf hľadá nový squad pre FCS (Fortnite Champion Series).

Každému fanúšik Fortnite vie kto je Bugha. Tento chlapec vyhral prvý World Cup vo Fortnite, čim získal 3 000 000$ a obrovský nárast popularity.

Odvtedy sa Bugha ukázal aj v rôznych show, jednou z najznámejších je, The Tonight show starring Jimmy Fallon a jeho Twitch sledovatelia začali rásť exponenciálne. Bugha sa tak môže tešiť veľkej obľube, kedy ho na streame sleduje množstvo ľudí, čo ale urobilo nezhody v jeho squadoch.

Prvej sa Turnaje zameriavali len na Sola, Dua, Tria a teraz pribudnú aj Squady. Preto si môžete všimnúť, ako sa profesionálny hráči dávajú dokopy.

21. Oktobra dal Bugha na Tweeter post, kde hľadá squad, ktorý by nemal nič proti streamovaniu. To značí, že sa zo svojou starou squadov, ktorá pozostávala z členov: Stretched, Saf a Zayt nepohodol

Je komplikované balansovať na dvoch vlnách a človek si musí vybrať medzi streamovaním a profesionálnym hraním. Tieto životy sa podarilo vybalansovať len máloktorým.

Preto plne chápem spoluhráčov, ktorý nechcú, aby Bugha streamoval, pretože streamovanie oslabuje kompetitívnu zložku a to nestojí za stratu miesta v rebríčku.

No Bughovy sa neoplatí skončiť zo streamovaním, pretože vtedy ako vyhral 3 000 000$, tak vyhral aj niečo viac a to popularitu. Vďaka ktorej, sa na jeho streamoch objavilo tisíce hráčov, čím získal aj finančnú stabilitu.

Esport dokáže byť dosť finančné nestabilný a vyhrávať nemôžete stále, zato streamovaním vám chodia peniaze dlhodobo a je to jasná voľba na dlhú trať.

Toto je jednoducho realita Esportu, keď sa stanete slávnejší, tak streamovanie ide na prvé miesto a až potom je kompetitívne hranie a nezáleží na tom, aký skúsený hráč ste.

Pevne verím, že Bugha nájde domov v novom squade, určite sa o neho pobijú rôzne celosvetové tými, no a ostatný spoluhráči budú tvoriť jednu z najlepších squadov v NA východnom regione.

Predchádzajúci článok12 easter eggov Fortnite, na čo všetko odkazujú?
Ďalší článok9 Fortnite glitchov, jeden vám zaručil Victory Royal
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na