Už vieme, aký bude prvý exkluzívny skin roku 2020. Tu je možnosť, ako ho budete môcť získať.

Fortnite hráči majú veľké skúsenosti s exkluzívnymi skinmi. Všetko to začalo Galaxy skinom, ktorý patrí k najkrajším skinom v hre.

Ďalej to pokračovalo Ikonikom, Wonderom, Glowom a tak ďalej. Vypadá to, že bol odhalený prvý exkluzívny skin roku 2020 s názvom Iris.

Prvý-exkluzívny-skin-roku-2020-odhalený-Fortnite

Fanúšici si myslia, že Iris skin bude spojený s novým smartfónom Galaxy S11, ktorý ešte nebol odhalený. Kedy po zakúpení tohto smartfónu dostanete aj Fortnite skin. Epic spolupracoval zo Samsungom už v minulosti, takže nikoho by neprekvapovalo, keby sa opäť spojili.

Aby to bolo ešte zaujímavejšie, tak pracovník holandského Samsungu odpovedal na Tweet, ktorý ešte zväčšil podozrenie.

“Pravé som to skontroloval a nemáme žiadne informácie o Fortnite skine. Odporúčam vám sledovať Samsung unpacked live stream, ktorý sa koná 11. Februára. Možno odhalíme aj niečo o novom skine, kto vie?”

Všetky tieto indície vede k tomu, že Iris bude prvým exkluzívnym skinom 2020. Fortnite hráči, ktorý dávajú prednosť jabĺčku pred androidom máju smolu.

Ak ťa zaujíma svet Fortnite, tak všetky novinky, leaky, daily item shop a zaujímavé články zdieľam na facebookej stránke Tu.

Predchádzajúci článokUpdate 11.40 leaknute kozmetické doplnky
Ďalší článokNový bug dovoľuje editovanie jedného buildu skrz druhý
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na