Tak toto sme vôbec nečakali. EA bez žiadnych veľkých oznámení dalo na Obchod Play Plants Vs Zombies 3. Nikdy som neveril, že tento okamih nadíde, kedže Plants vs Zombies 2 je na trhu už 6 rokov a stále pribúda nový obsah.

Toto si ako prvý všimol web Android police. Hra je ešte vo veľmi skorej alfa verzii a je nemožné sa do nej dostať. Na testovanie bolo povolaných len par šťastlivcov a ďalší môžu vyskúšať svoje šťastie ale musia byť z USA. Za vývojom hry stoji PoPCap games, ktoré patrí pod EA games od roku 2011.

Z obrázkov toho nieje moc vidieť ale podľa usúdenia sa stále bude jednať o tower defence hru. Ďalej je vidieť podobnosť medzi predchádzajúcimi titulmi, kde menu rastlín vypadá podobne. Tiež je vidieť, že tieto rastliny majú levely. Takže to značí, že v hre budeme zbierať skúsenosti na to, aby sme levelovali rastliny.

Som zvedavý, ako sa s touto mechanikou pohrajú a čo všetko tam ešte pridajú. S najväčšou pravdepodobnosťou sa prerobí celý efekt slniečka, ktoré bolo v hre ako hlavný zdroj príjmu. Cela hra bude free-to-play ako predchádzajúce tituly.

No v hre sa budu nachádzať mikrotranzakcie a najdrahšia položka bude mať cenu až neuveriteľných 99$. Ako vravím do alfy sa dostanú len šťastlivci z USA, ktorý v nej testujú mechaniky hry. Nám neostáva nič iné ako čakať kým hra nevyjde aj pre nás.

Ešte k tomu sa môžeme tešiť na nový spin-off do Garden Warfare série, ktorý EA plánuje oznámiť. A ako si vy predstavujete nový Plants Vs Zombies. Myslíte že má šancu prekonať 2. diel?

Predchádzajúci článokPokračovanie Reigns si nezahráme na mobile
Ďalší článokMighty Quest for Epic Loot: Prvé dojmy
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na