Prečo Epic nevydáva žiadne patch notes? Prečo s nami vývojári nekomunikujú? Toto všetko má svoje dôvody a my si ich vysvetlíme.

Sme už v 5. týždni 2. kapitoly a ešte stále sme nedostali patch notes. Nemyslím, že Fortnite 2. kapitola je kompletne nová hra, ktorá ma dôvod nevydávať patch notes.

Zatiaľ sme dostali len 1 nový item ale stále nevieme, čo sa deje za scénou. Ďalším prekvapením bolo, že sa nediali žiadne veľké odhalenia pri Harpoon Gun a ak sme sa niečo dozvedeli, tak to bolo od data-minerov ale nič od Epicu.

17-zlepšení-Fortnite-kapitola-2

Dokonca nebol ani výpadok servera, ktorý by ukazoval, že príde nový item do hry. Príkladov na nevydávanie patch notes je množstvo a poslednou dobou je to v móde u Epicu. Stále ostáva otázka, prečo je jeden z najpopulárnejších vývojárov tak ticho?

Jedným z hlavných dôvodov je, že nám to bráni v sťažovaní sa na iné veci. Pretože sťažovanie na nedostatok komunikácie, prehlušuje iné problémy. No nemyslím si, že je to kvôli tomu, preto som dal dokopy par teórii.

Viac preskúmavania

2. kapitola otvorila kompletne nový svet, jednoducho máme novú mapu, lokácie, a miesta na preskúmavanie, dokonca aj Jonesy sa dočkal prepracovania.

Ak patríte k ľuďom, ktorý vždy čítajú patch notes, tak určite máte priateľov, ktorý sú presnými opakmi. A keď príde nový item do hry, tak sú v nemom úžase. Nedostatkom patch notes nám chce Epic naznačiť, že je lepšie, keď všetko objavujeme sami.

Preskumavanie-hry

Ste viac angažovaný do hry

Vďaka nedostatku patch notes môžete prehĺbiť svoju zaujatosť do hry. Prvej ste každý týždeň dostali patch notes, no teraz musíte pozerať Twitch a YouTube, aby ste vedeli o všetkých zmenách.

Vďaka tomu hovoria ľudia viac o hre, čim menej informácii máme tým viac zmien si uvedomujeme postupom času. Niekedy si niečo nevšimneme týždne a potom o tom komunita hovorí celé dni.

Tak napríklad event čiernej dieri, nikto nevedel, čo sa bude diať a záujem o hru stúpal. Fortnite sa stal trendom na Twittery a množstvo známych organizácii písalo príbehy o tom, ako sa najpopulárnejšia hra vypla.

zaujatie-do-hry

Zameriava sa na opravy

Epic sa možno v poslednej dobe zameriava viac na opravy starých vecí a balansovanie hry, než na pridávanie nových veci. Fortnite môže byť v tejto sezóne v najlepšom možnom stave a tiež správne vybalansovaný.

Aj keď granáty sú veľmi silným itemom v squadoch. Pomohlo by obmedzenie počtu, kedy by ste ich nemohli mať toľko v inventári ale to necháme na Epic.

Opravy-fortnite

Súvis s príbehom

Toto je asi najmenšia pravdepodobnosť ale chcel som ju tu zahrnúť. Čierna diera všetko zmenila a hra sa na celé dva dni vypla, je to jedna z vecí, ktorú nikdy nespravila iná hra.

Nakoniec Fortnite prišiel s novou mapou a novými mechanikami. Preto si myslím, že nás Epic chce prekvapiť nadupaným príbehom.

Čierna-diera

Toto sú najlogickejšie dôvody, prečo nám Epic neposkytuje dostatok patch notes. Do komentára mi napíšte, či vám chýbajú patch notes alebo radšej preskúmavate hru na vlastnú päsť.

Predchádzajúci článokAko získať shield v Slurpy Swamp instantné?
Ďalší článokBugha ukazuje: prečo by mal byť Flooper nerfnutý
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na