Veľké množstvo bugov bolo spojovaných zo ziplinami, preto ich musel Epic odstrániť z Battle Royalu. Kedy sa vrátia späť?

Vo Fortnite 2. kapitole nenájdete množstvo spôsobov, ktorými sa môžete pohybovať po mape. Našťastie Epic pridal zipliny, ktoré sa nachádzajú na východnej strane ostrova.

Hráči, ktorý sa dneska logli do hry zistili, že zipliny boli oficiálne vaultnuté. Epic ako dôvod uviedol, že boli až moc zabugované, preto ich musia opraviť.

Najznámejšie bugy zo ziplinami

Bugov zo ziplinami bolo neskutočné množstvo, napríklad ste sa mohli zo zeme dostať na zipline alebo urýchliť landing, ak ste dopadli na zipline.

Najznámejší bug bol, vzlietnutie zo zeme na zipline. Stačilo sa postaviť pod zipline, pozrieť sa do vzduchu a stlačiť tlačidlo na interakciu. Potom ako ste tak urobili, tak ste sa magicky ocitli vo vzduchu, čo vám urýchlilo pohyb po mape.

Hráči mohli dopadnúť na zipline z Battle Busu, čo im dovolilo dopadnúť na zem skôr, ako keby používali klasickú metódu. Stačilo sa len pozerať úplne na zem a stlačiť tlačidlo na interakciu, túto metódu ste mohli využiť aj, ak ste skákali z obrovských výšok.

Zaujímavý bug bol, keď ste mohli vďaka zipline ničiť všetko na okolo instantné. To sa stalo vtedy, keď ste sa pripojili na lano a stali ste vo vode.

Kedy sa vrátia zipline späť?

Epic uviedol, že sa tak udeje v nasledujúcom update ale to nevieme presne kedy bude, kedže predchádzajúci update bol 14. Januára, tak očakávame, že sa zipliny vrátia 28. Januára.

Je jasné, že po toľkých bugoch musel Epic odstrániť zipliny z hry. Ktoré bugy zo ziplinami ste využívali?

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na