Známa herná séria 90. rokoch Commander Keen vychádza na mobily. Ak patríte k staršej generácii, tak vás správa, že pokračovanie smeruje na mobily poteší. Túto pecku si budete môcť zahrať na Androide a IOS.

Vy si opäť zahráte za dvojičky géniov Billy a Billie, ktorým pomôžete zo záchranou galaxie a to pomocou najzvláštnejších vychytávok. Môžete sa tešiť na na kreslenú grafiku a známe doplnky, ako sú teleport, zamrazovanie alebo raketové trysky.

Na výber máte medzi príbehovým režimom a bojom proti ostatným hráčom. Fanúšikov trocha sklamem, pretože hra sa nebude hrať ako platformovka z 90. rokov ale dostane novú hrateľnosť.

Autori sa síce snažia priblížiť klasike ale tiež musia myslieť na to, že to už nieje na PC ale mobily. Osobne som rád že známa frančíza ide na mobily ale s týmto nesúhlasí väčšina ľudí, ktorý ju označili ako prepadak.

Takto skoro nechcem robiť závery a radšej si počkám aspoň na gameplay a až potom si urobím o hre názor. A čo si o hre myslíte vy? Zatiaľ si môžete urobiť názor pomocou zverejnených videí.

Predchádzajúci článokPrečo by ste si mali zahrať Autochess? [Recenzia]
Ďalší článokLogické hry na Android a IOS, ktoré potrápia vašu myseľ
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na