Reigns séria je dobré známa na mobilných zariadeniach. Jedná sa o strategickú hru v ktorej sa stanete lídrom alebo panovníkom skupiny ľudí. Pričom robíte ťažké rozhodnutia a snažíte sa mať naplnené 4 základné piliere spoločnosti a to peniaze, ľudia, armáda a náboženstvo. Lenže to nieje také ľahké a zle rozhodnutie môže viesť k smrti.

Za sériou stojí štúdio Nerial a majú za sebou už 3 hry, kde posledná bola z prostredia Game of Thrones. Nerial sa nerozhodol priniesť ďalšie pokračovanie ale naopak stolnú hru s názvom Reigns: The Council.

Hra je určená pre 3-6 hráčov a podobne ako v mobilných hrách tu bude jeden vodca ktorý robí ťažké rozhodnutia. A ostatný hráči sa ho snažia ovplyvniť, aby dosiahli vlastné ciele. Ten hráč ktorý je panovník vyberá, ktorý návrh sa buď zamietne alebo príjme. Každá voľba tak ovplyvní všetkých hráčov.

Ak jeden zo štyroch pilierov bude buď moc silný alebo moc slabý. Tak to značí koniec vlády panovníka a jeho smrť. Na druhu stranu to bude výhra pre hráča, ktorého tajné ciele sa naplnili. A tiež sa zvolí nový panovník.

Za vývojom hry stoja Bruno Faidutty, ktorý vytvoril citadelu a Herve Marly, ktorý stoji za Werewolves of Miller’s Hollow. Obaja sú profíci vo vytváraní stolných hier a hra je v tých najlepších možných rukách.

Predchádzajúci článokMinecraft Earth odpovedá na najdôležitejšú otázku
Ďalší článokNové Plant vs zombies 3 prichádza s veľkou zmenou
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na