Pleasant park sa nachádza v hre od samotného začiatku. Bude prvou POI, ktorá nás v druhej kapitole opustí?

Sú tu tri lokácie, ktoré sú s nami od začiatku hry, Retail Row, Salty Springs a Pleasant Park. 2. kapitola neskôr pridala aj Risky Reeler.

Pleasant park

Nová indícia predpovedá, že Pleasent Park už v hre naďalej neuvidíme. Ako sa sneh roztopil, tak zanechal množstvo piesku, ktorý pokrýva celú lokáciu. Je to náznak že Pleasant Park opúšťa hru alebo sa jedná o glitch, ktorý za sebou zanechal sneh?

Pleasant Park je jedna z tých POI lokácii, ktoré ostali nedotknuté za celu dobu pôsobenia. Zatiaľ čo, budovy v Salty Springs boli počas predchádzajúcich sezón máličko upravené. No a Retail Row sa v 9. sezóne premenil na Mega Mall.

Môžu urobiť aj to, že Pleasant Park nahradia inou lokáciou, kedže teraz to nieje skvelá lokácia na landing. Nenájdete tu množstvo chestiek a okolo nieje žiadna voda a v to sezóne, kde nieje žiadna mobilita robí veľa.

Či sa môžeme navždy rozlúčiť s milovanou lokáciou Pleasant Park nieje ešte isté, toto nám vie len čas povedať. Ak tu stále ostane piesok, tak je isté, že niečo sa ide meniť. Zatiaľ sa môžete do komentára vyjadriť, čo si myslíte o Pleasant Park ako landing lokácii.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na