Čaká nás ešte necelý mesiac do konca prvej sezóny a dataminery nám už ponúkli prvý pohľad na Cameo vs Chic overtime challenge.

Prvá sezóna je najdlhšie trvajúcou sezónou vo Fortnite, kedy druhej sezóny sa dočkáme až 20. Februára. Epic sa nám snaží pravidelne krátiť chvíle rôznymi overtime challengami.

Prvej som si myslel, že toto budu posledne overtime challenge ale kedže Epic predĺžil sezónu na 20. Február, tak sa môžeme dočkať ďalších.

V hre ich uvidíme 30. Januára, kedy nám zatiaľ spríjemňuje chvíle čínsky nový rok. Vďaka leakerom sa už teraz môžeme pozrieť na to, aké challenge nás čakajú. Ako vždy dostaneme 10 challengov, ktoré odomknú špeciálny štýl na jeden z battle pass skinov.

Odhalené Fortnite Cameo vs. Chic Overtime challenge

Challenge nevypadajú zložito a jediné čo od hráča vyžadujú je znalosť mapy. Sú tu rôzne úlohy na rybárčenie alebo naopak potrebujete zničiť televíziu, telefónny stĺp a teleskopy. Špeciálne pri teleskopoch som rozoberal teóriu, ktorá súvisí s príbehom.

Za každé splnenie challengu dostanete aj 52 000 XP, čo je pre väčšinu hráčov zbytočnosť, kedže už majú lvl 100. Čo by ich určite potešilo je mini battle pass, ktorý by im skrátil chvíle do novej sezóny.

Predchádzajúci článokPrečo Epic vaultnul zipline a kedy sa vráti späť?
Ďalší článok9 veci, ktoré chceme vidieť v 2. sezóne Fortnite
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na