Fortnite hráči odhalili nový bug, ktorý im dovoľuje editovať jeden build skrz druhý.

Nová kapitola získala množstvo pozitívnych reakcii ale už čakáme na ďalšiu sezónu. Samozrejme, že sa nezaobišla bez množstva bugov.

Jeden z najznámejších bugov súvisel zo zipline, kedy ak ste skočili zo zipline do vody, tak ste dostali fall damage. Nemôžem zabudnúť ani na prepadávanie skrz mapu, ktorého tu bolo množstvo.

editovanie Fortnite

Tentoraz sa objavil ďalší bug, kedy môžete editovať jeden build skrz druhý. Bežne to funguje tak, že editujete ten buid, ktorý máte pred sebou ale bug vám dovoľuje editovať build, ktorý nemáte pred sebou ako prvý.

Tento nezvyčajný bug si všimol používateľ Redditu I_dun_did_da_reserch, ktorý neveri vlastným očiam a zdieľal s nami ukážku.

What the fuck is this? from FortniteCompetitive

Vo videu si môžete všimnúť, že edituje jednu podlahu skrz druhu. Prišiel aj na to, že ju môže editovať z každého uhla, pokiaľ ma zamierené na druhu podlahu.

Dostať sa za nepriateľskú stenu a postaviť tam svoju, je technika používaná pro hráčmi ale toto ju posúva na ďalší level, teda pokiaľ sa to dá aj s nepriateľskými buildami.

Už sa vám stal tento bug alebo nejaký podobný?

Predchádzajúci článokPrvý exkluzívny skin roku 2020 odhalený Fortnite
Ďalší článokPrečo Epic vaultnul zipline a kedy sa vráti späť?
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na