Heavy AR bolo odhalené v kóde updatu 11.20. Tento klip ukazuje, aké bude silné nové Heavy AR v 2. kapitole.

Arzenál v tejto kapitole je asi najlepšie vybalansovaný za celé pôsobenie hry. Je tu množstvo RPG-čiek a sniperiek, shotguny niesu perfektne, a štíty niesu vzácne.

Odporúčame: Návod: Ako povoliť 2-fázove overenie na svojom učte

Epicka-a-legendárna-verzia-Heavy-Assault-Rifle

Dobrý ukazovateľom vybalansovania hry je to, že najlepšia zbraň v hre je Harpoon Gun, kedy ste mohli niekedy niečo také povedať?

Ale všetky dobré časí sa raz musia skončiť a s príchodom updatu 11.20 sme sa dozvedeli, že Scoped AR a Heavy AR majú prísť späť do Fortnite. Zbrane odhalil na svojom Twitteri známy dataminer HYPEX, ktorý pridal aj gameplay.

Legendárna verzia Heavy AR bude dávať 46 poškodenia, čo neznie nejak brutálne, kedže predchádzajúca verzia dávala o trocha menej poškodenia.

Odporúčame: Update 11.20 konečne priniesol oficiálne patch notes

Problém je s headshot multiplier, ktorý bude dobrý kamaráti s L2 spamingom, kedže táto zbraň dava do hlavy 92 poškodenia. Aby sme si to porovnali, tak staré AK dávalo 75 poškodenia, kedy ste 2 strelami udelili 150 poškodenia a 3 strelami eliminovali nepriateľa.

Teraz si predstavte, že by ste 2 strelami dokázali dať nepriateľa na 16 HP, čo je hrozne overpowered. AK nikdy nebolo nejakou skvelou zbraňou ale vypadá to tak, že v novej kapitole bude mojou obľúbenou.

Heavy AR bude v novej kapitole až moc silnou zbraňou, čo si o tom myslíte vy?

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na