Fortnite a Mixer hviezda Tyler ‘Ninja’ Blevins vysvetľuje, prečo by sa mala vrátiť stará mapa do hry, po tom čo bol rozčúlený z terajšieho stavu hry.

V Októbri 2019, považovali hráči 2. kapitolu za záchranné koleso, ktoré udržalo Fortnite na hladine, potom ako vývojári robili, čim ďalej tým viac zlých rozhodnutí. Dobrý príkladom boli B.R.U.T.E mechovia, kedy množstvo hráčov v 10. sezóne odišlo.

Hráči sa ale sťažovali, že 1. sezóna 1. kapitoly bola v hre až moc dlho, pritom nedokázala udržať hru fresh. Aj napriek tomu, že Ninja bol najpopulárnejší streamer, tak začínal byť z hry čím viac a viac frustrovaný.

Fortnite-stará-mapa

Odvtedy, čo 10. Marca vyšlo nové COD:Warzone, tak Ninja rozdeľuje svoju pozornosť medzi ním a Fortnite. No 26. Marca mu už došli nervy a k hre sa bez servítky vyjadril.

“Mam 50 ping, chcem si hneď teraz zahrať COD. Kamo toto nieje sranda, neviem čo je s touto hrou. Nejako sa táto hrá stáva viac zalagovanou. Ja som na east coast serveroch a nemôžem položiť ani stenu”.

Potom ešte dodal, že by si rád zahral Fortnite ale v poslednej dobe si hru už viac neužíva. Hlavne solo režim je pre neho najviac frustrujúci v súčasnom stave.

V ďalšom videu spolu zo SypherPK, kritizujú hru za to, že je tu nedostatok nového obsahu. Ninja spomenul, že pravidelné pridávanie nového obsahu ťahalo veľa hráčov do Fortnite ale teraz je to už minulosťou.

Mal by na to jednoduché riešenie stačilo by, keby vývojári vrátili späť starú mapu. Ninja ale vie, že v súčasnom stave sa to asi ťažko stane. Jednoducho sa mu nepáči nová kapitola, pretože tu nieje nič nové.

NInja-a-sypherpk-spolu

Lokácie tu už väčšina hráčov pozná a preto je 75% hráčov eliminovaná do 4 minút od zoskoku. Obaja streameri sa zhodli, že vrátenie starej mapy by oživilo Fortnite.

Predchádzajúci článok5 veci, na ktoré si spomenú len OG hráči
Ďalší článokKtorý boss je najsilnejší? Hodnotenie Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na