Tyler ‘Ninja’ Blevins nasleduje ostatných tvorcov obsahu a predstavuje nám všetky zmeny, ktoré Fortnite potrebuje.

Hráči Fortnite používajú sociálne siete nato, aby vyjadrili svoj nesúhlas zo smerovaním hry, kedy je na Twitteri trend #RIPFortnite. Hneď ako sa stal 12. Apríla hastag populárnym, tak SypherPK vydal video, kde popisuje všetky nedostatky Fortnite a tiež čo s tým treba spraviť.

Potom, čo video Ali ‘SypherPK’ Hassan vypustil do sveta, tak sa k tomu vyjadril aj Ninja. Ten hovorí, že trafil klinec po hlavičke a sám vymenoval zmeny, ktoré Fortnite potrebuje, aby sa znova stal zábavnou a úžasnou hrou.

Vo videu hovorí, “Strašne moc milujem Fortnite a veľmi chcem, aby to bola opäť zábavná a úžasná hra, ktorá by dostala naspäť streamerov, ktorý ju prestali hrať”.

Ty, ktorý pravidelne sledujú Fortnite streamy, tak vedia, že množstvo veľkých mien nedávno opustilo Fortnite. Jedny z najväčších mien, ktoré opustili hru bolo duo DrLupo a CourageJD a konečne sa vyjadrili, prečo tak urobili.

Ninja by bol rád, keby Epic aspoň zmeny zvážil, aby sa Fortnite mohol stať opäť najlepšou hrou.

“Sola, dua a squady sa stali v poslednej dobe serióznou záležitosťou, miesto toho aby boli zábavne. Na konci prvého kruhu máme len 10 až 20 hráčov, kedy sa mapa pred vstupom do 2. kapitoly rozšírila”.

Agency-Doomsday-zariadenia
Fortnite s príchodom novej sezóny priniesol množstvo obsahu, no stále nenačúva hráčom

Ninja sa na svojom Mixer kanáli vyjadril, že Fortnite potrebuje aj viac skill-based zbraní, niečo ako infantry rifle, vďaka čomu by boli boje proti hráčom s ovládačom férové.

Na záver dodal, že Fortnite bol jeho životom posledných 2 a pol roka a rád by videl viac komunikácie zo strany Epicu.

Predchádzajúci článokJe Fortnite mrtvou hrou? #RIPFortnite trendom na Twitteri
Ďalší článokUpdate 12.40, zmeny mapy, patch notes, nový režim a viac
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na