Ninja na svoje sociálne media zdieľal video, kde sa rozpovedal o FNCS a jeho plánoch s kompetetívnou scénou.

V začiatkoch bol Ninja považovaný za najlepšieho hráča vo Fortnite a hre pomohol k sláve, ktorú ma dneska. Neskôr získal slávu aj Myth, ktorý bol považovaný za najlepšieho turbo staviteľa.

Odporúčame: Čo všetko musíte vedieť o Star Wars eventu Fortnite

Ninja fortka
Ninja, fotka zo streamu

Nick Eh 30 a ďalší začali o editoch premýšľať vo veľkom, vďaka čomu sa stali známymi. Neskôr titul najlepšieho hráča získal Tfue, ktorý vyhral duo šampionát.

No Ninja bol stále považovaný za najznámejšieho hráča nielen vo Fortnite ale na celom svete. Tiež sa objavil v známych show, napríklad po boku Jimmyho Fallona.

Po čase sa Ninja rozhodol viac sústrediť na streamovanie, než na kompetetívnu časť hry ale to mu nestačilo a chce sa stať najlepším hráčom vo Fortnite.

Odporúčame: Bizzle sa vyjadril, aim assist ponúka nespravodlivú výhodu

Ninja a Reverse2k
Reverse2k a Ninja

Zobral kvalifikáciu na Fortnite World Cup seriózne a spolu s parťakom Reverse2k začali trénovať rovno pred našimi očami. To sa im vyplatilo a prekonali svetový rekord v počte vyhratých duo hier za sebou.

Neskôr sa spolu zo squadom, ktorú tvoril Funkbomb, Nate Hill a Reverse2k prebojovali na Grand Finals.

Tam vyhrali nádherne 8. miesto a domov si tak všetci odniesli 15 000$. Toto umiestnenie vybojoval medzi najlepšími hráčmi Fortnite a neskôr sa na svojom Twitchi, k tomu vyjadril.

Odporúčame: Vďaka jednoduchému triku už nedostanete fall damage

“Cítim sa zle z toho, že som sa nesústredil na kompetetívnu časť hry. Cítim, že som späť rozhodnutý bojovať proti každému kompetetívnemu hráčovi, čo je dobré.”

Dodal, že sa viacej bude sústreďovať na turnaje a chce sa zúčastniť Winter Royale, teda ak sa stihne prihlásiť. Vypadá to tak, že Ninja sa nezastaví pokiaľ neprinesie hlavnú trofej z Fortnite turnaja.

Myslíte si, že Ninja má šancu poraziť najlepších hráčov vo Fortnite?

Predchádzajúci článokČo všetko musíte vedieť o Star Wars evente Fortnite
Ďalší článok5 itemov na ktoré ste pravdepodobne zabudli, že existovali
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na