Tyler “Ninja” Blevins vysvetľuje, prečo je zmätený z pridávania nových itemov do 2. kapitoly.

Ninja si hraním Fortnite vytvoril obrovskú základňu fanúšikov, dokonca bol v televízii a v známej šou Jimmyho Fallona sa objavil už 3-krát.

Ninja v šou Jimmyho Fallona

Hneď ako 2. kapitola vyšla, tak Ninjovi sa zdalo zvláštne, že sa Epic rozhodol nepridávať množstvo itemov, ako tomu bolo v minulosti. Za normálnych okolnosti, by sme už mali vedieť o novom iteme.

Touto témou sa zaoberal na streame spolu s DrLupom. Hovorili aj o tom, že množstvo ľudí, ktorý ma na starosti nový obsah, sústredilo svoju pozornosť na Call of Duty namiesto Fortnite.

Ninja sa cítil na streame nervózne, pretože ešte nič nepridali, čím by si udržali komunitu. “Prečo ešte nič nepridali, som z toho nervózny”.

Ninja fortka
Ninja, fotka zo streamu

Čoho sa DrLupo chytil a povedal, že nový item môže prispieť do kompetetívnej scény. No minulosť hovorí trocha inak, keď Epic predstavil B.R.U.T.E mechov, tak len čakal, keď skončí Fortnite Champion séries, aby ich mohol pridať do hry.

Hneď, ako to povedal, tak Ninja nesúhlasil a vyjadril sa k tomu: “Je tu 0% šanca, že Epic uprednostní Pro komunitu, nad pridaním nového zábavného itemu alebo zbrane pre milion ostatných hráčov. Ak nie desiatky milionov hráčov, ktorý hrajú Fortnite na začiatočníckej úrovni”.

K tomu dodal, že by tu mohla byť maximálne 0,1% šanca a tiež pridal riešenie, ktoré by mohlo pomôcť Epicu. “Jediné, čo musia urobiť je, pridať čokoľvek chcú ale potom nám dať, tak mesiac dva, predtým než to pôjde do Pro scény, to nieje až také ťažké”.

Pre mobilných používateľov video začína v 1:30m

Tak isto ako Ninja sa čudujem, že Epic ešte doteraz nepridal ani neodhalil žiadny item. Hovorí sa, že nový item by mala byť harpúna, čo si vy myslíte? Aký item, by sa zišiel najviac do 2. kapitoly?

Predchádzajúci článok6 itemov, ktoré boli vo Fortnite veľmi krátko
Ďalší článokFaze Jarvis dostal ban vo Fortnite, používal Aimbota
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na