Tyler “Ninja” Blevins je najznámejší streamer na svete a rozhodol sa vstúpiť do sveta esportu. Jeho nový FCS(Fortnite Champion series) squad je pripravený urobiť na scéne rozruch.

Ninja je jeden z najznámejších Twich streamerov a rozhodol sa v Auguste prejsť na Mixer. Nielenže sa mu podarilo preraziť v streamovaní ale snaží sa o to, čo dokázal málokto a to vyhrať FCS.

Sam seba nazval profesionálnym Halo hráčom. Prvej hrával H1Z1 a PUBG, kde sa zúčastňoval množstva turnajov. A keď prišiel Fortnite, tak bol jeden z prvých, ktorý sa dokázal adaptovať.

Ninja fortka
Ninja, fotka zo streamu

Ninja stále pokračuje vo Fortnite turnajoch a pravdepodobne mu úspech v streamovaní nestačí. Hráči vidia, že sa snaží byť lepším a lepším, v minulosti tesne minul World Cup kvalifikáciu, zo svojím spoluhráčom Reverse2k.

S príchodom FCS, Ninja oznámil svoj squad, s ktorým bude bojovať na najvyšších leveloch. Ten bude bojovať zo svojím parťákom Reverse2k a dvoma členmi Faze Clanu: Nate Hill a Funk Bomb. Toto sú mená jedných z najväčších Fortnite hráčov a dokopy sa spájajú 2 dua.

Ninja a Reverse2k
Reverse2k a Ninja

Hovorilo sa aj o tom, že Ninja bude vyhodený z tohto squadu a nahradia ho mladším Pro hráčom ale sú to len špekulácie.

Ninja patrí k najlepším hráčom a jeho squad tvoria rovnako skvelý hráči. Komu fandíte vy na FCS? Dajte mi to vedieť v komentári alebo vo facebookej skupine Tu.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na