Už je to oficiálne Tyler ‘Ninja’ Blevins a Ali ‘SypherPK’ Hassan spojujú sily v novom Fortnite Champion Series(FNCS) duo turnaji.

Ninja a SypherPK prvýkrát spojujú sily od roku 2018. Obidvaja sa vracajú do kompetetívnej scény po krátkej pauze, kedy boli vyhodený z rebríčka najlepších v 2. kapitole 2. sezóny a museli grindovať, aby sa dostali naspäť.

Ninja fortka

SypherPK vydal vyhlásenie 16. Marca, kedy hovoril ako sa posunul a tiež, že sa v nasledujúcom duo turnaji spojuje s Ninjom.

“Opäť spojujeme sily na FNCS duo turnaji. Ideme to skúsiť a uvidíme ako to pôjde. Obidvaja sme lepší hráči ako prvej, kedy teraz sme hrali omnoho viac. Verím, že môžeme vytiahnuť par es z rukáva a priniesť dobrý výkon a výsledky”.

Ninja a SypherPk už máju nejakú spoločnú skúsenosť, kedy hrali spolu v Fall Skirmish series v roku 2018. No neviedli si dobre a skončili na 44. mieste.

Ninja väčšinou hrával s Reverse2k, no 11. Marca oznámili rozdelenie, hneď potom ako bolo ohlásene FNCS. Obaja sa vyjadrili, že duo už stratilo synergiu a bude lepšie, keď sa rozdelia.

Čo sa týka zvyčajného partnera SypherPK “Rangera”, tak ten sa spojí s hráčom TypicalGamer. SypherPK a Ranger spolu hrali v World Cup kvalifikácii 2019 a ešte aj v Winter Royaly decembri 2019.

Obidvaja sú známe mena ale aj tak sú fanúšici zvedavý ako si povedú proti víťazovi solo hier Kyle ‘Bugha’ Giersdorf a jeho parťákovi ‘Stretch’.

FNCS duo turnaj 2. kapitoly 2. sezóny sa koná 20. Marca a určite sa máme na čo tešiť.

Predchádzajúci článokČo všetko sme dostali v update 12.20?
Ďalší článokAko splniť Meowscles’ Mischief challenge 5. týždňa
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na