Po množstve smrti vďaka stream sniperom, prišlo Fortnite duo Tyler ‘Ninja’ Blevins a Ali ‘SypherPK’ Hassan s novým systémom, ktorý by mohol banovať sniperov a content creatori by si tak hru viac užili.

Od vtedy, čo sa Fortnite v roku 2018 dostal do popredia herného priemyslu, tak streamery máju jeden obrovský problém a ten sa nazýva stream snipers.

Sú to ľudia, ktorý v hre čisto hľadajú streamerov, aby ich mohli neskôr eliminovať. Epic už vymyslel niekoľko systémov ale ani jeden z nich neodviedol svoju prácu na jednotku ale nový nápad môže všetko zmeniť.

Stream-sniperi-fortnite

Potom čo, SypherPK a Ninja umreli niekoľkokrát tým istým stream sniperom, začali diskutovať o ceste, ktorá by im mohla pomôcť a SypherPK na jednu prišiel.

“Mam na toto perfektné riešenie. Ty si eliminovaný niekym, o kom si myslíš že je stream sniper, namiesto toho, aby si klikol report a player, tak dáš avoid this player. Potom nemôže tento hráč hrať s tebou najbližších 30 dní”

Potom to vysvetľoval ešte detailnejšie, ak sa stream sniping u toho hráča bude opakovať aj po 30 dňoch, tak znova klikneš avoid this player a máš opäť 30 dni pokoj. Toto pomôže aj proti opakovaným útokom.

Určite to nieje najdokonalejšia myšlienka ale páči sa mi, ako ju Ninja vylepšil. “Môžu to použiť len známy streamery, keby to mohol použiť každý, tak hráči banuju každého, kto je lepší než oni”.

Nájde sa ešte veľa medzier v tejto myšlienke a k tomu by ju bolo ťažké implementovať, no chápem streamerov, ktorý musia pravidelne bojovať zo stream snipermi.

Predchádzajúci článokFortnite update 12.21, novinky, patch notes, oprava bugov
Ďalší článokAko na Meowscles’ Mischief challenge 6. týždňa
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na