NickMercs je známy svojou láskou pre tactical shotgun ale pred nedávnom zmenil svoj rebríček najobľúbenejších shotgunov. Dneska si ukážeme jeho nový rebríček.

NickMercs určite patrí k jedným z najlepších hráčov na konzolách. Možno nieje najlepší v editovaní alebo stavaní ale jeho strely z shotgunu patria k najlegendárnejším.

Nicmercs gameplay

Ako člen Faze Clanu je známy hlavne preto, že ma zvláštny vkus na shotguny. Jeho najobľúbenejším shotgunom bola modra taktikalka, ktorú mal ešte radšej než epicku alebo zlatu aj keď dávajú väčšie poškodenie.

K zlatej a epickej taktikalke sa vyjadril, že sa pomaly vyťahujú a nemá pri nich dobrý pocit zo streľby. Po dlhšom hraní novej kapitoly, Nick upravil svoj rebríček, kedy zlatu a epickú pumpku dal na prvé miesta. Hlavným dôvodom tejto zmeny je, že dokážu dať one-shot kill.

Vo vysoko kompetetívných hrách, hráči nemajú množstvo príležitosti vystreliť viac striel. Ak existuje shotgun, pri ktorom môžete dať one-shot kill, tak určite patri na prvé miesto.

Ďalšou zmenou je, že povýšil zlatu taktikalku nad zelenú, kedy priznal, že je tam dosť veľký rozdiel v poškodení. No aj tak modra taktikalka je hneď za pumpkami.

Zábavne na zozname je, že vyššie sa nachádza krompač než pumpka. Priznám sa, že táto zbraň je úplný trash a množstvo hráčov si radšej vyberie sivú pištoľ. Dokonca aj Tfue povedal, že sivú pumpku už nikdy v živote nezoberie do ruky.

Do komentára mi napíšte, či súhlasíte s týmto rebríčkom, pripadne čo by ste zmenili.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na