Epic priniesol späť Launch Pad ale spolu s ním sa vrátili aj bugy, ktoré stoja hráčov zaslúžené víťazstvo.

Väčšinu sezóny sme boli nútený behať po mape len s pár vecami na mobilitu a najväčším nepriateľom bola zóna. Všetky ostatné sezóny mali dopravný prostriedok, ako lietadlo, golfový vozík a podobne. Po mesiacoch prosieb boli naše modlitby vyslyšané a my sme dostali Launch Pad.

Launch-Pad

Lenže tento príchod sa neobišiel bez bugov. Jeden z takýchto bugov nám ukázal používateľ Redditu u/PuppyScrubber17. Vo videu si môžete všimnúť, že Launch Pad nezničil veci okolo a nedal sa použiť.

The launchpad doesn’t destroy objects and won’t activate when obstructed. from FortNiteBR

Keď si uvedomil, že úniková cesta nefunguje, tak už bolo neskoro. Samozrejme, že vo videu sa jednalo o glitch a dúfam, že ho vývojári ihneď napravia, pretože Launch Pad je jediný item, vďaka ktorému sa môžete pohybovať po mape svižnejšie.

Dôvodom tohto bugu mohlo byť aj to, že hráč hral na Xbox X, kde sa niektorý hráči sťažujú, že všetko nefunguje ako má. Našťastie Dneska vydal Epic update a už by malo byť všetko v poriadku.

Predchádzajúci článokCharacter creator Koncept, ktorý by uľahčil Fortnite
Ďalší článokTria sa pravdepodobne čoskoro vrátia do Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na