2FA(2-fázové overenie) je nastavenie, ktoré vám pomáha s bezpečnosťou vášho Fortnite účtu. Potrebujete ho mať na giftovanie a ďalšie funkcie. Tu je návod ako môžete povoliť aj vy 2FA na vašom účte.

Epic už pred rokom pridal možnosť 2FA, aby sa predišlo hackovaniu účtov. Hackeri mohli získať vaše prihlasovacie údaje cez rôzne metódy, ako napríklad phising a neskôr účet niekde predať.

Preto sa Epic rozhodol, že pridá 2-fázové overenie a ty, ktorý si ho aktivujú dostanú free emote, v podobe Boogie Down.

Ako povoliť 2FA na svojom učte

2FA slúži na to, aby sa do vášho účtu nedostal niekto iný a keď sa prihlasujete do svojho účtu, tak musíte zadať bezpečnostný kód. Teraz, keď už viete čo je 2FA, tak sa pozrieme na to, ako si ho môžete povoliť na svojom účte.

Prvý krokom je isť na stránku epicgames.com/2fa. Hneď ako sa tu prihlásite, tak sa uistite, že ste v password and security menu, čo môžete vidieť na ľavej strane.

Security-and-password

Možnosť 2-fázového overenia sa nachádza hneď pod zmenou hesla.

2-fázove overenie

Môžete si vybrať, či chcete poslať kód prostredníctvom appky alebo pomocou emailu. Následne stačí kliknúť na overovací kód a máte povolené 2-fázové overenie.

Ak ste sa riadili postupom, tak 2-fázové overenie na vašom učte funguje. Hneď ako sa prihlásite na svoj účet, tak dostanete bezpečnostný kód a Boogie Down emote zadarmo.

Predchádzajúci článok5 veci, ktoré nám najviac chýbajú v 2. kapitole Fortnite
Ďalší článokAko ničí skill-based matchmaking 2. kapitolu Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

1
Zanechať odpoveď

avatar
1 Diskusia
0 Odpoveď na diskusiu
1 Sledovatelia
 
Najzaujímavejší komentár
Najnovší komentár
1 Komentár autora
Maxkunicki Najnovší komentár autora
  Registrovať sa  
najnovší najstarší najobľúbenejší
Upozornenie na
Maxkunicki
Hosť

Fortnite boogie dance