fbpx
[vc_row content_align_vertical=”content-vert-center”][vc_column width=”1/2″][vc_single_image media_size_image_height=”1024″ media_size_image_width=”768″ image=”7185″ height=”600″][/vc_column][vc_column width=”1/2″]

Ahojte priatelia

Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo.

Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

O Fortnite píšem od konca 10. sezóny, kedy som si všimol, že nikde na internete nemôžem nájsť žiadnu poriadnu stránku, ktorá by písala o Fortnite v slovenčine alebo češtine. Tak isto som nevedel nájsť ani to kam hra smeruje alebo čo sa udeje v novej sezóny.

Preto som sa rozhodol, že založím niečo vlastné, aby aj hráči na Slovensku a Česku vedeli, všetko čo sa deje alebo sa bude diať vo Fortnite.

Stránka Mobileninja je určená pre každého, kto hráva Fortnite a pre toho, kto hráva pravidelne je povinnosťou, kedže tu zdieľam najnovšie zmeny, novinky, leaky, informácie z Pro scény a podobne.

Verím, že tu nájdete obsahujúce informácie, vďaka čomu vždy viete o dianí vo svete Fortnite medzi prvými.

[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_1200 td-stretch-content”][vc_column][/vc_column][/vc_row]