O mne

Ahojte priatelia

Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 19 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

K mobilom som si urobil vzťah už od detstva, keď som ako malý rozoberal mobily a tento môj vzťah pretrval aj do dospelosti. Aby som svoju vášeň zväčšil, tak som si kúpil prvé nástroje na opravovanie mobilov. A začal som opravovať mobily ľudom v okolí a tiež každému kto ma o to poprosil.

Prečo blogujem?

Písať blog som začal od roku 2019, hlavne preto lebo pravidelne sledujem svet technológii ako aj svet hier. A zahraničný obsah je o úroveň kvalitnejší než na Slovensku. Kde som nenašiel až tak veľa kvalitných stránok, ktoré prinášajú hodnotný obsah.

V čom sa odlišujem?

Väčšina slovenských stránok sa venuje iba mobilom a technológii ale len okrajovo hrám a to sa mi nepáči. Pretože existuje už množstvo skvelých hier na mobil, ktoré nikto poriadne nezrecenzuje. Pričom čoraz viac známych tvorcov ako Blizzard alebo Bethesda sústreďuje svoju pozornosť práve na mobile.

Verím že spoločne môžeme vytvoriť webovú stránku, kde nájde porozumenie a oddych, každý nadšenec do technológii, poctivý hráč alebo človek ktorý sa chce dozvedieť niečo hodnotne.