Boli odhalené nadchádzajúce LTM. Dokopy ich bolo odhalených päť z toho sa dva sa už nachádzajú v hre.

Prvá sezóna 2. kapitoly patrí k najlepším sezónam vo Fortnite. Zbrane sú vybalansované,mapa je zaujímavá, Epic viac pracuje na zaplátaní bugov, než na pridávaní nových itemov, ktoré menia metu.

High explosives event
High Explosives LTM

Nedostatok inovácii ale nevyhovuje každému fanúšikovi. Ty sa sťažujú hlavne nato, že Epic zanedbáva LTM vo Fortnite.

To sa zmenilo, keď pridali LTM ako One-shot, Siphon a High Explosives. Podľa toho čo odhalil dataminer Hypex, môžeme na sviatky očakávať LTM ako Bounty, Ground game alebo Slide.

Odporúčame: Mini Battle Pass by mohol vyplniť čas do konca sezóny

Pridanie Slide dáva obrovský zmysel, kedže sa blížia Vianoce. Ty, ktorý nevedia o čo sa jedná, tak máte zmrazené nohy a jediné čo vám pomáha s hýbaním je Grappler. Vtedy sa jednalo o dosť zábavný režim.

Bounty LTM bol prvý-krát predstavený s príchodom Johna Wicka. Za každé zabitie dostanete jednú mincu plus všetky mince, ktoré daná osoba mala.

Hráč, ktorý prvý získa 1 000 minci vyhráva. V tomto režime ide hlavne o to, aby ste zabili lídrov. Prvý traja lídri sú zobrazený na mape, aby sa ich dalo ľahšie zabiť.

Odporúčame: 5 najsilnejších mýtických zbraní vo Fortnite.

John-wick-event
Bounty LTM

Ground game je LTM, kedy môžete mať maximálne pri sebe 30 dreva, 20 tehál, 20 železa. V tomto LTM ide viac o váš aim, než o vaše budovateľské schopnosti.

Ja osobne sa teším na všetky tieto režimy a najradšej by som ich videl všetky naraz. Na ktorý LTM sa tešíte vy najviac?

Predchádzajúci článokŤahák, na plnenie Dive challengov 8. týždňa
Ďalší článokAko odstrániť ammo indikátor vo Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na