Mythic Goldfish bola konečne použitá hráčom, ako vypadá pri použití?

S novou kapitolou prišla do hry aj nová mechanika rybárčenia, pomocou ktorej, môžete vyloviť zbrane, ryby, alebo plechovky. Plechovka je najmenej vzácna a hodením na hráča uštedríte 20 poškodenia.

Vyloviť môžete 3 druhý rýb, Small Fry, Flooper, Slurpfish, všetky slúžia na healovanie a viac detailov sa dozviete nižšie.

Zoznam rých
Zoznam rýb, ktoré je možno vyloviť

Small Fry

Small Fry je najmenej vzácna ryba v zozname a doplní vám 25 bodov zdravia ale nemôžete ju použiť ak máte viac ako 75% zdravia, čo je podobné ako pri bandážach. Maximálne môžete mať v inventári 6 týchto rýb.

Small-Fry
Fortnite – Small Fry

Flooper

Flooper je omnoho efektívnejšia, po konzumácii dostanete 50 bodov zdravia a konzumujete ju len 1 sekundu. V inventári môžete mať maximálne 4 tieto ryby a patrí, k najlepším healovacím itemom.

Flooper
Fortnite – Flopper

Slurpfish

Posledná ryba je Slurpfish, ktorá je v epickej kvalite. Konzumujete ju 1 sekundu a doplní vám 50 zdravia alebo 50 shieldu. Maximálne môžete mať v inventári 3 tieto ryby a donedávna bola považovaná za najvzácnejšiu rybu.

Slurpfish
Fortnite – Slurpfish

Mythic Goldfish

Hovorí sa, že má prísť s nadchádzajúcou aktualizáciou ale je množstvo videí, kde je tato ryba použitá. Je extrémne vzácna, pretože neexistuje iný mýticky item v hre a musíte mať obrovské šťastie, aby ste ju vylovili. Nižšie môžete vidieť hráča, ktorý bol touto rybou usmrtený.

I was eliminated by a mythic goldfish! I thought it wasn’t in the game yet! from FortNiteBR

Popis k itemu je: hodte na hráča a spôsobíte masívne poškodenie. Mythic Goldfish dáva poškodenie 90 proti hráčom a vo videu môžete vidieť, ako ju hráč hodil na štruktúru, ktorej udelil 200 poškodenia instantné. Na to, že je to ultra vzácny item nedáva veľké poškodenie, kedže strela zo sniperky je účinnejšia.

Kde môžete Mythic Goldfish nájsť

To nikto nevie, dokonca aj hráč, ktorý zverejnil obrázok na Reddite, nevie povedať ako ju získal. Jednoducho ju našiel blízko vody v Misty Meadow. Posledné video znázorňuje, ako ju 2 hráči vylovili a následne použili ale pravdepodobne nevedeli s čím máju dočinenia.

Čo si myslíte o Mythic Goldfish, podarilo sa vám ju niekedy vyloviť?

Predchádzajúci článokBug zo smetiakom vás premení v lietajúceho dementora
Ďalší článok6 najhorších vecí na 2. kapitole, Fortnite
Vítam vás na mojom blogu, moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom mobilných hier. Medzi moje obľúbené tituly patri Clash of Clans a Brawl Stars ale čim ďalej tím viac skúšam aj nové tituly, o ktorých potom píšem na mojom blogu Mobileninja.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na