Cheaty a používanie aimbota, sú posledných mesiacoch horúcou témou a to hlavne kvôli tomu, že Faze Jarvis dostal permanentný ban. Len čo sa do tejto konverzácie vrhol Myth, tak bol zabitý cheaterom.

Cheatovanie sa teraz vo svete Fortnite rozoberá všade, pretože bol zabanovaný známy youtuber a streamer Faze Jarvis, za používanie aimbota.

Ten nepoužíval aimbota, aby vyhral v kompetetívných zápasoch ale len aby pobavil svojich divákov. Ale aj tak stiahol cheaty a používal ich vo verejných zápasoch.

Odporúčame: Kvôli optimalizácii prestáva byť hra zábavná na konzolách

Jarvis Twitch

Fortnite streamery a youtubery sa delia na dve strany, jedná hovorí, že si Faze Jarvis zaslúži perma ban a druhá si mysli, že by mal byť naňho Epic miernejší. Epic v tom má jasno, kedy sa k tomu vyjadril.

“Máme nulovú toleranciu s používaním zakázaného softvéru. V prípade, že hráči používajú aimbot alebo iné cheaty, aby získali nespravodlivú výhodu, takto ničia hru hráčom, ktorý hrajú férovo”.

Takmer každý streamer sa k tomuto vyjadril a presne to iste robil aj Myth na svojom streame. Jedného zo svojich divákov poúčal o rozhodnutiach Epicu, keď sa zrazu… no lepšie, keď si to pozriete.

Odporúčame: 5 dôvodov, prečo máju konzolový hráči nevýhodu

Myth bol zabitý cheaterom, presne vo chvíli, keď vravel o Faze Jarvisovi aj keď to nebol typ cheatu, ktorý použil Jarvis. Kedže ten používal aimbota a tu sa nedá povedať, čo konkrétne používal tento cheater.

Vypadá to niečo ako transformer hack, ktorý zmení vašu loď na B.R.U.T.E mecha z 10 sezóny. Myth v tomto prípade nemal žiadnu šancu a jediné čo mu ostávalo je, pousmiať sa nad touto situáciou.

Musím pochváliť cheatera, ktorého načasovanie bolo viac než vynikajúce a verím, že ho Epic už zabanoval. V komentári mi napíšte, či máte skúsenosti s cheatermi alebo, či ste vyskúšali cheaty.

Predchádzajúci článokKvôli optimalizácii prestáva byť hra zábavná na konzolách
Ďalší článokNickMercs hodnotí všetky shotguny vo Fortnite
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na