Elliott ‘Muselk’ Watkins je znepokojený z nového Fortnite boxer skinu, ktorý bol vydaný s updatom 12.30, kedy hovorí, že jeho kamufláž je pay to win.

V poslednej aktualizácii dominuje Deadpool skin ale popri ňom vyšli aj ďalšie skiny. The Boxy a Boxer vypadajú na prvý pohľad jednoducho ale v určitých častiach mapy máju podstatnú výhodu nad ostatnými.

Boxer-a-Boxi-skin-Fortnite
Boxer a Boxy nájdete perfektne splývajú z prostredím 2. sezóny

Niektorý zašli až tak priďaleko, ako Austrálsky youtuber Muselk, kedy označuje dvojicu skinov za pay to win. 5. Apríla nám predstavil stratégiu, ako môžete využiť výzor takéhoto skinu, aby ste splývali s prostredím.

Výhoda boxerovho skinu je, že vďaka krabiciam okolo sa môžete stať takmer neviditeľným. Nič netušiaci hráč bežal okolo, kedy Muselk vyskočil a vystrelil do nepriateľa, a hráč nevedel čo sa deje. Viem, že telo môže byť problém ale ak ho viete správne skryť za krabice, tak máte skvelú kamufláž.

Pre mobilných používateľov video začína od 5:57

Muselk nieje žiaden nováčik a pravidelne sa snaží obchádzať pravidla Fortnite. Hráči si myslia, že zo skinom nemôžu vytvoriť kamufláž ale Muselk ich vždy presvedčí o opaku.

“Myslíme si, že každý skin na kamufláž je hlúposť ale vždy to nejako funguje až príliš dobre. Pay to win skiny sú späť v hre.”

Boxer skin nieje prvý, ktorý ma výbornú kamufláž, napríklad taký Green soldier bol výborný, kedy ste mohli skočiť do hociktorého kríku a nebolo vás vidieť.

Codaxe bug

S tým, že skin je výborná kamufláž Epic nemôže veľa robiť. Iný šálok kávy je Codaxe, kedy hráči používali tento pickaxe z dôvodu, že ste boli rýchlejší pri zbieraní materiálu a tiež mal väčší dosah. V takomto prípade už musel Epic zasiahnuť a pickaxe vaultnuť.

Skin Epic pravdepodobne nenerfne a ak chcete vyskúšať kamufláž, tak ho môžete zakúpiť v item-shope.

Predchádzajúci článokFortnite sa začína pripravovať na Doomsday event
Ďalší článokBizzle sa pridal k Faze klanu po odchode z Ghost Gaming
Moje meno je Damián Durčák mam 20 rokov a som veľkým fanúšikom Fortnite. Začal som ho hrať už od začiatku prvej sezóny, kedy veľa ľudí o ňom ešte nevedelo. Hra ma zaujala už od začiatku a dodnes si pamätám na svoje prvé víťazstvo, kedy som hru ukončil krásnym headshotom zo snipou.

Zanechať odpoveď

avatar
  Registrovať sa  
Upozornenie na